2733
2734
عنوان

زایمان زودرس هفته ۲۸

| مشاهده متن کامل بحث + 8511 بازدید | 42 پست

به دکترت بگو بهت آمپول پورلتون ۵۰۰ بده جلوگیری از زایمان زود رس من هر ۱۰ روز میزدم تا خطر رفع شد البته سابقه زایمان زود رس داشتم داد

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من دخترم ۱۱ ساله است. هفته ۲۸ با وزن ۱۲۵۰ گرم به دنیا اومد.  یک روز از حوالی عصر به شدت قسمت پایین کمرم درد گرفت و درد بیشتر بیشتر شد. و آخر شب حس کردم حرکت جنین کم شده ‌ و به بیمارستان زنگ زدیم و گفتند باید سریع برم بیمارستان.‌و صبح دخترم به دنیا امد.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
همین الان شوهرتو بفرست شش تا امپول بتامتازون بخره و به محض اومدنش سه تاشو توی یه سرنگ تزریق عضلانی ک ...

🙄🙄🙄🙄قبل رفتن بیمارستان؟ 

حتی اگر پزشک باشید شما شاید ایشون لازم باشه ببینمش یه مشکلی داشته باشه.

من ۲۸ هفته بچم دنیا اومد الان ۸ سالشه  برو اورژانس ایشالا چیزی نیس  استراحت کن توس باردا ...

وای راست میگی؟ به دنیا اومد چند کیلو بود مشکلی پیش نیومد؟

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
2738
من دخترم ۱۱ ساله است. هفته ۲۸ با وزن ۱۲۵۰ گرم به دنیا اومد.  یک روز از حوالی عصر به شدت قسمت پا ...

ای جانم خدا حافظش باشه 😍

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
خب شاید حداقل همونو تکرار کنن برات. رفتی؟ 

امروز هم قرص خوردم زنگ میزنم میگن همینه 😢

من ۲۲هفته سقط کردم

عزیزم خیلی سخته امیدوارم که خدا قلبت رو آروم کنه و فرزندانی سالم و خوشگل و صالح بهتون بده 😍😘😘

امروز هم قرص خوردم زنگ میزنم میگن همینه 😢

نمیشه که. یه دکتر دیگه برو بیمارستان و ول کن. همینجا صد مدل نسخه دادن... و اینکه زنگ بزن 190 مال وزارت بهداشت به اونا بگو راهنماییاشون خیلی خوبه. خودشونم دکتر داروسازان اپراتور عادی نیستن. 

نمیشه که. یه دکتر دیگه برو بیمارستان و ول کن. همینجا صد مدل نسخه دادن... و اینکه زنگ بزن 190 مال وزا ...

ممنونم عزیزم حتما زنگ میزنم دارم از در میمیرم دیگه 

2706