2737
2739

بچها سلام صبح بخیر 

یک سوال چیکار کنم چی بخورم جنینم زردی نگیره یا کمتر باشه بدنیا اومدش؟؟؟؟خیلی نگرانم

یه تبریزی عاشق ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زردی ربطی به خوراک نداره

من تو حاملگی سر دخترم اصلا گرمی نخوردم

همش سردی خوردم

ولی دخترم زردیش 21بود 

میخواستن خونش عوض کنن

علت زردی متفاوت بودن گروه خونی جنین و مادر هست

و در آخر هم این دنیا به من ی وطن بدهکاره ک توش فقط ب زندگی کردن فک کنم ن رفتن✈️تقاضای دوستی قبول نمیکنم ممنون که درخواست نمیکنید🌹

ماه 8به بعد عرق کاسنی بخور و گرمی کمتر بخور اگر می تونی

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2738
نه مال خودم و شوهرم مثبته

منوشوهرم و بچم مثبت هستیم.ولی زردی گرفت رفت رو ۱۶..اکثر بچه ها زردی دارن.فقط وقتی دیدی زردی گرفت سریع ببر دکتر.

ممنون ک لایک نمیکنید❤همسر آقای مهندس🙃مامان یه گل پسر خوشگل و بانمک🙂من یه مادرم...چهرم بی بی فیسه ولی تجربه و روحم ۷۰ساله اس!
اگه گروه خونت منفی باشه بچه صددر صد زردی میگیره هرکارم کنی فایده نداره

من گروه خونیم مثبت بود 

چون شوهرم منفی بود 

گروه خونی دخترم به شوهرم رفته بود 

زردی گرفت 

و در آخر هم این دنیا به من ی وطن بدهکاره ک توش فقط ب زندگی کردن فک کنم ن رفتن✈️تقاضای دوستی قبول نمیکنم ممنون که درخواست نمیکنید🌹
خب دختر من ab مثبته  اما من  a مثبت  زردی خیلی کم داشت

خوب چون گروه خونی متغایر با شما داشته 

مثبت هست ولی یک نوع نیست، درسته؟ 

خب پس احتمالش کمه زردی بگیره

والاه من شنیدم روغن ‌کره محلی زیاد نباید خورد تو بارداری باعث زردی میشه حالا نمیدونم 

ولی من سر پسرم کاسنی زیاد خوردم که زردی نگیره بدتر زردی گرفت در حدی که میخواستن خون بدنشو عوض کنن گروه خونیم منفیه

2706