2733
2739

بچها من اولین بارداریمه ، هفته سی و هفتم هستم، انقباضات شدید رحمی دارم ، به حدی که پامو تکون میدم دردش شدید تر میشه، کسی تجربه ای داره؟ خیلی میترسم 

یعنی برم بیمارستان الان؟ 

انقباضات رحمی ریتمیکه یعنی سر تایم می گیره و ول می کنه. اونجوری هستی؟

وقتی که به دنبال آب راه می روی، وقتی که دنبال رویاها می روی، به ابر و باد به عنوان یک دوست فکر کن و قلبت را آرام کن... وقتی با دو پای خود می توانی راه بروی جایی نیست که نتوانی به آن برسی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقباض رحم چطوریه 

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2728

حتما برو احتمالا زمان زایمانته اگه فاصله انقباضات کمه وطولانیه نگران نباش بچه این هفته کامله کامله

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
انقباض رحم چطوریه 

درد پریودی خیلی شدیدتر.. من زیردلم می گرفت میزد به پایین.. بعضیا کمرشون.. متفاوته

وقتی که به دنبال آب راه می روی، وقتی که دنبال رویاها می روی، به ابر و باد به عنوان یک دوست فکر کن و قلبت را آرام کن... وقتی با دو پای خود می توانی راه بروی جایی نیست که نتوانی به آن برسی...
2738
درد پریودی خیلی شدیدتر.. من زیردلم می گرفت میزد به پایین.. بعضیا کمرشون.. متفاوته

آها،ولی مثل درد پریودی مداوم نیست؟مثلا میگیره ول میکنه

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
واژنم خیلی درد میکنه ، مخصوصا وقتی که راه میرم ، یا پامو تکون میدم از دیشب اینجوری شدم 

درد واژن با انقباض فرق داره.درد زایمان منظم مثل درد عادت ماهانه کمر و زیر دلت درد میگیره 

واژنم خیلی درد میکنه ، مخصوصا وقتی که راه میرم ، یا پامو تکون میدم از دیشب اینجوری شدم 

عزیزم اینا ماه درده من ماه ۸ و ۹ خیلی از این دردا داشتم.. جدی شه خودت کامل متوجه میشی

آها،ولی مثل درد پریودی مداوم نیست؟مثلا میگیره ول میکنه

آره دقیقا.. مثلا فاصله زمانی استراحت بین دو درد اول زیاده مثلا هر نیم ساعت یه دقیقه درد داری.. بعد کمتر و کمتر میشه تا میشه هر ۱ تا ۲ دقیقه یه درد و بینش چند ثانیه استراحت.. خیلی قشنگ متوجه میشه آدم و دیگه دستت میاد.