2737
2734
عنوان

امروز 3 تا مهدکودک تو شهرک غرب رفتم

19762 بازدید | 98 پست
سلام مامانای مهربون و زحمتکش... کسی هست که مثل من تو شهرک غرب و سعادت آباد دنبال مهدکودک باشه؟ من امروز رفتم مهدهای مژده و نمو و مهستان. کسی از این مهدا تجربه ای داره؟ بیشتر نظرها در مورد مهدها قدیمیه
مهد مژده که گفتن کلا امسال دیگه ظرفیت پذیرش ندارن. اگه کسی میخواد باید بهمن باهاشون تماس بگیره که واسه فروردین سال بعد بگن کی بره برای ثبت نام وقتیکه ما رسیدیم مدیرشون دم در داشت میرفت بیرون خانوم خوش برخورد و به دل نشینی بود و یه عده از بچه ها داشتن تو حیاط بازی میکردن و 2 تا مربی مواظبشون بودن. یکی از بچه ها دوید دم در و خانوم مدیرو بغل کرد و بقیه هم داشتن باهاش بای بای میکردن بنظر میرسید بچه ها مدیرو حتی از مربیشون هم بیشتر دوست دارن
داخل مهد بچه ها خیلی شاد و سرحال بودن و این برام خیلی جالب بود چون فضای این مهد نسبت به دوتای دیگه که من دیدم کوچیک و یه جورایی دلگیر بود ولی ظاهرا بچه ها به این موضوع اهمیتی نمیدن از داخل حیاط چند تا پله به پایین میخورد که آشپزخونه بود و یه خانومی داشت اونجا آشپزی میکرد. انصافا بوی غذاش عالی بود و معلوم بود که غذای تازه و خوبی هرروز فراهم میشه واسه بچه ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمو رو هم دیدم یه خونه ویلایی انتهای یه کوچه بن بست خیلی خلوت و دنج. مهستان هم همینطور و من خودم از فضای مهستان بیشتر از بقیه خوشم اومد بخصوص که تو حیاطش استخر داره و امروز داشتن آبش میکردن . از 3 سال هم برای استخر ثبت نام دارن یعنی اگه بنیامینو اینجا بنویسم اسمشو از همین 10 روز دیگه میتونه استخرم بره هزینه ثبت نام واسه نمو ماهی 850 تومن که هر 3 ماه رو جلوتر چک میگیرن و برای هر سال تحصیلی یعنی اول مهر یه 550 تومن هم جدا میگیرن این 550 تومن یک بار در ساله. برای تابستون هم یه 100 تومن علاوه بر ماهی 850 میگیرن که گفتن واسه خریداری وسایل و ...
2740
نمو هر روز از 9 تا 12 آموزش دارند کلاسای متنوعی هم دارند که واسه هر کلاس مربی از بیرون میاد . در طول هفته شاید 3 4 بار بچه ها رو ببرند پارکی که تو همون کوچه هست. اردوهای بیرون از مهد هم دارن که با هماهنگی مامان باباها میبرن بچه هارو
سلام دوستم ، بهت پیشنهاد میکنم مهد سفیر رو هم یه سر بزن ،فضای باز و مدیریت ماهی داره،خانم مدیرشون زن بسیار مثبتی است که بسیار هم باوجدانه ، مربیهاش هم تا جایی که من باهاشون در ارتباط بودم خیلی ماهن ،کلاسهای متنوعی داره ، از این خونه قدیمیهای شهرکه که حیاط بزرگی هم داره ...بنظرم یه سر ببینی بد نیست ،مهد خوب و بی حاشیه ای هست،خیابان دهم حسن سیف
2706