2733
2739
عزیزم خودت توی خونه یه ظرف آب را بگذار به جوش آید یه مقدار آویشن یا بابونه از عطاری بگیر بریز تو آبی که داره میجوشه. بعد که جوشید. یه حوله بنداز سرت بذار 10 دقیقه بخار آب به همه جای پوستت برسه بعدش آب سرد را چندبار به پوستت بزن هفته ای 2 بار اگر پوستت چربه و هفته ای 1 بار اگه پوستت خشک است. بعد از 2 ماه نتیجه راببین.
ba scurlab mitoni posteto hal biyari golam,yeki az scurlabai ke be postet mikhoreh,bighir,man orflame estefadeh mikonam baray har posti dareh age dot dari behem mail bezan ta barat tahiyeh konam va beferestam
با بهترین قیمت محصولات اوریف لیم را بخرید..
09301064977

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ba scurlab mitoni posteto hal biyari golam,yeki az scurlabai ke be postet mikhoreh,bighir,man orflame estefadeh mikonam baray har posti dareh age dot dari behem mail bezan ta barat tahiyeh konam va beferestam
با بهترین قیمت محصولات اوریف لیم را بخرید..
09301064977
2731
من دو جلسه پاکسازی پوست رفتم احساس میکنم روزنه های پوستم بازشده.
پروردگارا، همه چیز را به تو واگذار کرده ام و بهترین ها را از تو طلب کرده ام . بادا آنچه تو برایم می بینی همان شود ...

سلام من جای را میشناسم تو جویبار هست من خودم واسه ماساژ میریم پیشش خانم مهربونی هست هزینه هم 15 تومان هر جلسه خواستی بگو شمارش بدم خودت برو از نردیک کارش ببینم اگه خوشت امد برو پیشش من ماهی یا بار میرم به جز اون برای خشکی صورتم که کم اب هفته ای یه بار میرم که قیمتش پایین تر هست
2740
بدن نپرسیدم ازش تو ارایشگاه این کار میکنه باید قبلش باهاش هماهنگ کنی به من گفت برای این منطقه نارمک 15 تومان که اگر چیز کمتری هم بخوای مثلا فقط بخوای ابرسانی کنی قیمتش کمتر هست جاهای دیگه هم کار میکنه
2706