2733
2734
دوستای گلم برای روز پدر یک کیف نو میخام با قیمت مناسب البته کیف بزرگ میخام نه کیف دستی کوچک لطفا عکس و قیمت بذارید وایبر هم دارم9127826701
دخترام قشنگ ترین هدیه های اسمونی هستند که از خدا گرفتم.عاشقتونم مامانیای من
کیف اداری., ابعاد30در40سانت.جنسش چرم هست.خیلی جنسش خوبه.مارک تبلیغاتی داخل درش هست و دیده نمیشه از ظاهرش. تو عکس معلوم میشه.ظاهرش شیک و ساده.قیمت42 تومان.
آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

این ست رو هم واسه مدیرای شرکت شوهرم دادن.چرم هستش.آرم شرکت هم روش هست.روان نویس وجا سوییچی و جا کارتی و سر رسید جلد چرمی.همه با هم 22 تومان.با ارسال رایگان.
آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکسآپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس
...
عزیزم آخه میخام به بابام کادو بدم داخلش تبلیغ داره ممکن بهش بر بخوره وگرنه هم شیکه هم قیمتت مناسبه. ممنونم بازم
دخترام قشنگ ترین هدیه های اسمونی هستند که از خدا گرفتم.عاشقتونم مامانیای من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توی اپلیکیشن کمدا می تونی انواع مانتو، شلوار، لباس مجلسی، لباس عروس، زیورآلات، لوازم آرایشی بهداشتی، کتاب، دکوریجات خونه که نیاز داری رو با تخفیف 50 تا 70 درصدی بخری. همچنین می تونی آیتم های اضافی ات رو برای فروش بذاری و سه سوته به پول نقد تبدیل کنی.
https://cafebazaar.ir/app/com.komodaa.app