2733
2734
عنوان

میخوایم خونه بخریم خیلی دودلم‌

2200 بازدید | 126 پست

سلام 

خانوما بنظرتون خونه ۶۷متری سال ساختش ۸۲تازه طبقه دوم سندی رویتی سوم ارزش داره مابخریم 

اینو بگم که خونه رو بازسازی کردن دوخوابه کابینت کمد دیواری خیلیییی خوبه جاشم خوبه 

منتظرم زندگی قشنگیاشو نشونم بده   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم اگر خودت حس می‌کنی شرایطش خوبه،و پولت‌ در همین حد میرسه

بخر. واقعا مستجری سخته  خودتو نجات بده⁦❤️⁩

یا رب نظر تو برنگردد،با افتخار ترکم، هر وقت به پرتگاه زندگی رسیدم‌ خدا گفت بپر، ترسیدم،اما به خالق جهان هستی اعتماد کردم وقتی افتادم،یکهان اوج گرفتم،من به خدایم ایمان دارم.یک دختر دهه هشتادی عاشق کتاب،درسخون،پر از تجربه،خوشکل موشگل😂و همینطور ضربه دیده از روزگار، از آدما🙂یادمه از بچگی تا این لحظه هیچوقت خوشبختی ندیدم،اما بازهم خدایا شکر حتی بخاطر حکمت مشکلاتم⁦❤️⁩
2706