2733
2734

سلام بچه ها من رفتم آی یوآی ... الان روز ششم هستم از اولش درد داشتم تا روز پنجم که بهتر شد باز امروز که روز ششم آی یوآی هستم درد شدیدی دارم تو کشاله رونم و کمرم و کل شکمم قبلش دراز میکشیدم بهتر میشدم ولی الان دراز کشیده هم خوب نمیشه دیشب کلشو نخوابیدم 🤕کسایی که آی یو آی کردن بیان این علائم ینی چی الان ینی مثبت یه هفته هم مونده به پری

عاشق شویدو عاشق بمانید ...زندگی نه کپی دارد نه تکراردیوانه وار بخندید..هنوز فصل دوم کتاب زندگی به بازار نیامده است ...♥️ @lLOVEYOU

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیبی چک بزن بارداری حتما

عزیزم مگه الان نشون میده

عاشق شویدو عاشق بمانید ...زندگی نه کپی دارد نه تکراردیوانه وار بخندید..هنوز فصل دوم کتاب زندگی به بازار نیامده است ...♥️ @lLOVEYOU
2731

طبیعیه

بی بی ک نزن صبر کن بعد دوهفته ازمایش بده

من اینقد درد داشتم همش خودمو چک میکردم فک میکردم پریود شدم

هر جا میرفتم با خودم نوار میبردم

انشالا ک مثبت بشی

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️

برا دردم چیکار کنم امونمو بریده ... نمیشه مسکن بخورم؟ شیاف پ میزارم دکترم داده میگن دردارو کم میکنه ماله منو کم نکرده البته دیروز درد نداشتم گفتم حتما نگرفته که شبش اونطوری درد داشتم اصلا خوابم نبرد 

هایپر نشده بودی؟

نه عزیزم یه ۱۹ و ۲۰ تو تخمدان راستم داشتم یه ۱۸ و ۱۷ هم تو تخمدان چپ

میشه بپرسم ایو ای رو چطوری انجام دادی ؟ من راجبش بلد نیستم

iui تقریبا مثل اقدام طبیعی میمونه فقط یخورده دقیقتر

اسپرم اقا رو میگیرن اصطلاحا میشورن و خوباشو جدا میکنن بعد ب خانوم تزریق میکنن

شرایط خانومم باید خوب باشه و نزدیک ازادشدن تخمک باشه

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
۱۴روز بعد امپول اچ سی جی اگر بازن این علایمو داشتی بزن

باش ولی الان چه کنم برا دردام یکم کم شه🤒

2706