2737
2734
بچه ها دکتر مهریزی متخصص زنان رو میشناسین؟دکتر میترا عمرانی رو چطور؟تورو خدا بیاین بگین.درموندم
خدای مهربونم جواب اونایی رو ک من نمی تونم بدم رو خودت ب بزرگی خودت بده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دارو هم تاحالا بهم ندادن فقد 1جلسه پیش مریم مهریزی رفتم هم اونو تعریف میکنن بیماراش همسایمون هم میترا عمرانی رو میگه.منم کرج تازه اومدم نمیشناسم دکتراشو
2740
دارو هم تاحالا بهم ندادن فقد 1جلسه پیش مریم مهریزی رفتم هم اونو تعریف میکنن بیماراش همسایمون هم میترا عمرانی رو میگه.منم کرج تازه اومدم نمیشناسم دکتراشو
خانمی حتما باید بریپیش متخصص نازایی . الکی خودتون سرگردون نکن . یه پزشک خوب پیدا کن و بهش اعتماد کن . البته اگه بالای یک سال بودی بهت میگفتم برو مراکز نازایی مثل ابن سینا ، نوید یا رویان ولی هنوز زوده
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
البته آز هورمونی و سونو و... می کنن برای بررسی اولیه . بعد تا یکسال منتظر می مونن و بعد اقدام درمانی
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
2706