2733
2734
عنوان

خانومایی که دخترنه سال ونیم یاده ساله دارن بیان سوال دارم🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1510 بازدید | 76 پست

سلام مادرعزیز، یکی از اشناهامون که خیلی توکار طب گیاهی هست میگفت شکوفه بادام تلخ دم کردم دادم دخترم که دیر پریود بشه 

گفت ماهمه مون مادرمون بهمون داده خوردیم کلاس ده پریود شدیم 

الان دختراین اشنامون کلاس ششم ماشالله قدبلند فکرمیکنی کلاس نهم باشه ولی کلاس ششمه هنوز 

قدکوتاه بیشترژنتیک هس ربطی به پریودی نداره دخترم 10سالگی پریودشدقدش 180س هس ماشالله به طرف عمه هاش رفته من خودمم تو13سالگی پری شدم قدمم معمولی بنظرم مشکلی نداره چراواس اینچیزا ببریش دکتر

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر منم اون سن داشت دکترم بردم گفت طبیعیه.

من  قدم کوتاهه .پریوردم اول راهنمایی شدم .دخترشماچن سالگی پریوردشده ؟قدش بلنده

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
طبیعیه

اخه نه سال ونه ماهشه میترسم مثل من قدش کوتاه بمونه ازالان اخه مودراورده وسینه یک ساله دیگه حتماپریوردمیشه😔

2731

اگع قدبلندوسداری حتمن روزی 3تالیوان شیرخاب به موقع وورزش والیبال بفرستش لبته من دخترم اینارونرفت قدبلندپسرم این کاراروبراش انجام دادم قدمعمولی ولی خب ضرری تدارع

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          

اول اینکه پریودی خیلی ژنتیکیه ممکنه به شما بره ممکنه به سمت خانواده پدری 

دوم اینکه مو زائد به تنهایی نشونه بلوغ نیست دکتر دختر من گفت رشد سینه فقط و فقط نشونه آغاز بلوغ هست شما از بالا به پایین روی سینه اش دست بکش اگه برجستگی زیر دستت اومد یعنی بلوغش شروع شده 

حتما روزانه بهش شیر بادام سبزی بده بخوره بپر بپر خیلی برا رشد قد مناسبه

دختر من۴ماه دیگه ۹سالش میشه.موخصوصی و زیربغل دراورده‌ .یک وجب بچست و ۱۹کیلویه‌ .    خودمم ...

نگران نیستی اونوقت؟من اخه خودم قدم کوتاهه میترسم به من بره.شمازودشدی قدت بلنده ؟بعدپریوردقدخوب کشیدی؟

ببرش دکتر و طناب هم بخر براش طناب بزنه تا صفحات رشدش بازه

اخه طناب میگن افتادگی رحم میاره که.شماخودت طناب زیادمیزدی؟چن سالگی پریوردشدی

خواهر من از ۷ سالگی موهای زخیمش درومد آزمایش غدد داد ولی فک کنم اول راهنمایی پریود شد ولی من کلاس پنجم پریود شدم قد اون ۱۸۰ هست قد من ۱۶۵ ولی به نظرم ببر دکتر بهش آمپول بده پریو عقب بندازه

به قول خاله قورباغه اگه نقووورم میترکم اگه بقووورم که سنگم میزنن پس چیکار کنم 
اسی بنظرم دیر افتادی دنبالش قبل سن بلوغ دنبالش میرفتی

عزیزم الان سینه یکم داره ویکم موزاید.پریوردنشده 

اخه نه سال ونه ماهشه میترسم مثل من قدش کوتاه بمونه ازالان اخه مودراورده وسینه یک ساله دیگه حتماپریور ...

عزیزم خواهرزاده من ده سالش بود پریود شد و رشد قدش هیچ تغییری نکرده تا الان که شونزده سالشه و تقریبا همقد منه😅خودمم شونزده سالم بود پریود شدم،اون موقع قدم کوتاه بود ولی بعدش بلند شدم

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃
2706