2733
2734
میخوام بدونم آیا دکتر زنان باید برای سونوییکه داخل مطب انجام میده پول جدا بگیره؟ جدیدا توی مطب سونو شدید؟ من امروزبرا چکاب رفتم 95 تومن ازم گرفت. به نظرتون منطقیه. البته پول سونو مسئله ای نیست میترسم دکترش پولکی باشه الکی گفته باشه کیست دارم و ممکنه نیاز به عمل داشته باشم.دکتر پولکی ممکنه تشخیص هاش به نفع خودش باشه. چشمم ترسیده از این دکترای پولکی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم با دکتری که تو مطب سونو داره مخالفم پولکی هستن سونوشونم دقیق نیست
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
تازه برا ان تی و انومالی بیرون میفرسته مطمئن باش سونو زیادیشم خوب نیست کاش این دکترا وجدان داشتن!!!!!
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2740
شما کجا زندگی میکنین مگه ؟ ویزیت 40 تومن ؟؟؟؟ سونو مطبی 95 تووومن ؟ والا من پیش بهترین دکتر شهر میرم تو مطب واس خانومای باردار مشاور تغذیه رایگان داره و رایگان معرفیشون میکنه باشگاه تو شهرمون زبون زد عام و خاصه ویزیتش با بیمه تامین اجتماعی 21 تومنه هرماه که میرم کنترل سونو میکنه و هیییییچ پولی بابتش نمیگیره والا من سونو انومالی 95 تومن ندادم که این دکتر شما واسه یه سونو معمولی انقدر پول گرفته سونو تو مطب ممنوعه واس همین دستگاه پیشرفته نمیارن تو مطبشون این دکی شما خیلی عجیب غریبه بنطرم یه دکتر دیگه پیدا کن
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...
2706