2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام دوستان من عضو جدیدم من ماه قبل با رعایت رزیم در روز 14 پ ر ی ودی ام ن ز د ی ک ی داشتم ولی سر وقت همیشه ام پ ر ی ود شدم ولی میشه با وجود پ ر ی و د ی بار دار باشم ؟ ممنونم
خدایا دل مرا آنقدر صاف بگردان تا قبل از پایین آمدن دستم دعایم مستجاب گردد . . .
سلام دوستان من عضو جدیدم من ماه قبل با رعایت رزیم در روز 14 پ ر ی ودی ام ن ز د ی ک ی داشتم ولی سر وقت همیشه ام پ ر ی ود شدم ولی میشه با وجود پ ر ی و د ی بار دار باشم ؟ ممنونم
خدایا دل مرا آنقدر صاف بگردان تا قبل از پایین آمدن دستم دعایم مستجاب گردد . . .
2740

سلام دوستان منم دوساله درحال اقدامم ذخیره تخمدانم 08 هس ازمایشات شوهرم خوب بود ولی الان چندماههی میشه نزدیکی درد عجیبی دارم اصن غیرقابل تحمله قبلا اینجورنبودم نمیدونم چرا اینجورشدم هردکتریم رفتم چیزی نگفتن  ی دکتر گفت لاپاراسکوپی باید بشی ببینم مشکلت چیه کسی بوده ک مشکل منو داشته باشه عکس رنگیم رفتم مردم وزنده شدم نتونستم عکس بگیرن گفتم دیواره رحمت کوتاهه معاینم ک میشم ازدرد میمیرم خدایا این دیگ چ درد بود چندماهه اصن نزدیکی نداشتم تو8 ماه ی بار اونم دیگ ب عشق بچه ب زور ودرد وزجر تحمل کردم ترخدا اگ کسی میدونه مشکلم ازچییه بم بگن ممنون

سلام دوستان منم دوساله درحال اقدامم ذخیره تخمدانم 08 هس ازمایشات شوهرم خوب بود ولی الان چندماههی میش ...

سلام گلم

منم شرایط شما رو داشتک رفتم سونوگرافی هم کیست داشتم هم فیبروم

که با نزدیکی درد شدیدی داشت

بعد از درمانم خدا رو شکر مشکلم حل شد 

شما هم سونو بدید

2706