2737
2739
من تازه پریودیم تموم شده البته این سری اصلا خونریزی نداشتم .از امروز صبح زیر شکمم سمت چپ تیر میکشه هر 5 دقیقه ای یکبار (با عرض معذرت دیشب رابطه داشتم )کسی میدونه علتش چیه؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من موقعی که بعد پری حامله شدم سمت چپم تیر میکشید رفتم سونو گفت یک فولیکول سمت چپ داری که باردار شدم اما باز دلیل نمیشه صد در صد شما هم همین باشی اما نشانه تخمک داری
خدایا...خواستم بگویم تنهایم ،اما نگاه خندانت مرا شرمگین کرد ؛چه کسی بهتر از تو ...؟
2740
امکان داره من که اینطوری بودم ایشالا نشانه تو هم باشه اگه این نباشه داری نشانه تخمک گذاری
خدایا...خواستم بگویم تنهایم ،اما نگاه خندانت مرا شرمگین کرد ؛چه کسی بهتر از تو ...؟
به سلامتی
من تازه پریودیم تموم شده احتمال حاملگی وجود داره؟اخه برا 15 بهمن برنامه ریزی کرده بودم که اقدام کنم حساب کردم روز تخمکگذاریم 15 بهمنه حالا دیشب رابطه داشتم به نظر شما امکان داره حامله باشم ؟
منم سمت چپم درد میکرد رفتم سونو گفت فولیکول تو تخمدان چپ که همونو باردار شدم
2706