2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بدون کسری حکم ۵۶۰۰هست 

که اگر خوابگاه باشی۴۵درصد و اگر غذا بخوای ۲۰_۲۵درصد کم میشه میشه یه چیزی تو مایه ۳/۵میمونه 

دانشگاه شهید رجایی هم کلا دویست سیصد کسری داره و خود دانشجو ها هزینه خوابگاه و غذا رو میدن

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
حکم دانشجو معلما فعلا ۵۶۰۰

چقدر خوب. شوهر من نظامی با ۱۲ سال سابقه. تعطیلات نداره نه عید نه تاسوعا عاشورا نه جمعه نه..... جونش کف دستش با دزد و قاچاقچی و مرز و.... ۶ و خورده ای میگیره.

بله متاسفانه برعکس چیزی که بقیه فکر میکنن

خیلی دوست دارم نظامی بشم شرایطش برای خانوم ها هست😥

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
چقدر خوب. شوهر من نظامی با ۱۲ سال سابقه. تعطیلات نداره نه عید نه تاسوعا عاشورا نه جمعه نه..... جونش ...

حکمش انقدره زیاد دستشون نمیاد😅

2706