2733
2739
سلام دوستان
من خیلی از دندان پزشکی میترسم رفتم دکتر گفته باید لثه هام جراحی بشه دارم سکته می کنم از ترس هر کس تجربه ای داره بگه شاید آرام بشم و بگین آیا خیلی درد داره چون یک دختر 2 ساله هم دارم آیا می تونم با بچه تحمل کنم
پریا جان من این ماه دوتا دندون عقل کشیدم یه جراحی لثه انجام دادم اصلا سخت نبود برای جراحی فقط دوتا قرص مسکن خوردم در حالی که برا کشیدن دندونم 15 تا قرص خوردم و یک هفته درد داشتم
منم خیلی میترسیدم اما اصلا سخت نبود نه خودش نه بعدش فقط 24 ساعت استراحت کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دکتر یه خمیر هم روش میذاره تا بتونی غذا بخوری.البته تا چند ساعت غذای گرم نمیخوری.
بعد چند روز بخیه هات رو برمیداره(من دو بارشو خودم تو خونه برداشتم)یکی دو شب مسواک نرم میزنی.و تمام.
هیچ هیچی هم درد نداره. :)
منم پسرم 2 سالش بود جراحی کردم البته میخواستم دندون عقلمو در بیارم اصلا درد نداره من تا چند روز تو فاز سکته بودم فقط بعدش مقداری بیحالی که اگه کمی کسی کمکت کنه و بچه رو نگه داره بهتره
جراحی تمام لثه داریم و جراحی واسه روکش کردن

جراحی تمام لثه سخته آدم اون زیر ضعف میکنه
من جراحی واسه روکش انجام دادم دو تا پلاک راحت بود اصلا نفهمیدم
تازه هم زایمان کرده بودم
نترس گله با مسکنایی که هست جراحی بودن درد میشه ولی بچتو بذار پیش کسی و استراحت کن
2740
سلام دوستان عزیز از اینکه دلداری دادین ممنون
من توکل کردم به خدا وسعی می کنم نترسم ولی وقتی یادم می افته دست و پام یخ می کنه
امیدوارم خدا هیچ وقت سلامتی را از هیچ کس نگیره و همه همیشه سالم باشن ما آدم ها هیچ وقت قدر سلامتی خودمونو نمی دونیم وقتی خدایی نکرده مشکلی پیش می یاد تازه یادمون می افته که چه نعمت بزرگی خدا به ما داده
خدا جون شکرت
سلام

من روز چهارشنبه جراحی لثه داشتم خیلی سخت نبود 6 تا آمپول زد بی حس شد بعد از عمل هم 3 یا 4 ساعت درد داشتم که با مسکن خوب شد . خدا را شکر که به خیر گذشت البته هنوز فک پائینم مونده
جراحی تمام لثه داریم و جراحی واسه روکش کردن جراحی تمام لثه سخته آدم اون زیر ضعف میکنه من جراحی واس ...

سلام دکتر به من گفت برای روکش یک دندون باید جراحی لثه بشه.خیلی میترسم تورو خدا بگین چجوریه؟دارم از دلشوره میمیرم 

2706