2733
2734
عنوان

مادران مجرد ( لطفأ فقط مادرانی که همسرشون فوت شده به ما ملحق بشن)

| مشاهده متن کامل بحث + 1290 بازدید | 48 پست
خانواده پدر من خیلی خوبن یادمه تا شش سال عموهام و عموزاده های بابام نمی ذاشتن اب تو دلمون تکون بخوره اما با شیطنت زنداییم پای اونام بریده شد الانم هنوز باهم رفت و امد انچنانی نداریم مشکل ترین قسمت زندگی مامانم شوهر دادن ما بود باید تنهایی تصمیم می گرفت داغون شد . خدا رو شکر شوهرامون به جز اخری که یه جوریه خوبن داییام همش سنگ اندازی کردن همش منتظرن ما زمین بخوریم
همه چیز عالیه داره از اسمون طلا می باره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با این تفاوت با شما که شوهرش شغلش آزاد بود و بیمه هم نداشت یعنی هیچ حقوقی نداره الان از مستمری باباش بهش میدن و تو یک اتاق تو خونه مادرشه خانواده شوهرش هم خیلی بهش بد کردن حتی حلقه شوهرش رو بهش ندادن
2731
مانیا جان من مشکل خیلی جدی با خانواده همسرم ندارم. فقط تقریبن هفته ای یک بار پسرم رو میبرم پیششون ولی اصولن بدشون نمیاد که تو زندی من دخالت کنن که از اون نظر هم من اجازه نمی دم چون هیچ وقت پسرشون رو حمایت نکردن و الان هیچ توقعی نباید داشته باشن.
www.iam2person.blogfa.com
کار درستی میکنی باورت میه این بنده خدارو روز چهلم شوهرش بهش گفتن این اتاق مال بچه هست هفت سالگی ازت میگیریمش میاریمش اینجا حتی دادگاهدهم مجبور شدن برن ولی باداین حال گذر زمان مشکلاتشون رو حل کرده دختر خالمم خیلی صبوری کرد دوران فوق بدیه ولی میگذره
خیلی دوسشون داره ولی همیشه وقتی بهش میگن بیا اینجا بدون مامانت بهشون میگه اصلا من بدون مامانم جایی نمیرم میدونی انقدر دخترش رو وابسته کرده به خودش که حتی با اینکه اونا بهترین اسباب بازیها که بچه آرزوش بود داشته باشه رو واسش میخریدن میزاشتن اونجا میگفتن بمون تا باهاشون بازی کنی نمیشه ببریشون بچه نمیموند اونجا خیلی جاها با همون بچگی اگه دیده کسی در مورد مادرش حرف میزنه جواب داده جوری کهدخود دختر خالم تعجب کرده بود دخترش ما شالله خیلی عاقله
2706