2752
2734
عنوان

عدد بتا

| مشاهده متن کامل بحث + 2217 بازدید | 69 پست

عزیزم استرس نداشته باش خوبه مبارکم باشه 

میگم دوستان ببخشید یه سوال من دوماهه اقدامم دیروز خیلی کارا خونه کردم یعنی از صبح تا شب کار کردم بعدش  دیگه از دیروز عصر ترشحا زیاد دارم و کمرم خیلی درده این یعنی دیگه میخوام پریود شم؟شنبه موعد پریودمه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😭نمیتونم طاقت بیارمممم

پس برو 🤣🤣🤣منم طافت نیاوردم رفتم تازه ب من بود سونومم میرفتم

اما حس میکنم شنبه سونو هم برم چیزی معلوم نی از بس ک زوده☹

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    
2731
البته منم تخمک گذاریم واسه ۱۹ یا ۲۰ پری هست 

خوب پس برای چی نگرانی دیگه؟

اگه استرس داری هفته ی بعد بازم تکرار کن اگه بالا رفته باشه دیگه نمیخاد کاری کنی ولی به نظرم خوبه یکی تو نی نی سایت بتا ۵۰ بود😃

خوب پس برای چی نگرانی دیگه؟ اگه استرس داری هفته ی بعد بازم تکرار کن اگه بالا رفته باشه دیگه نمیخاد ...

نمیدونم والا کلا بارداری هر روزش استرس🤣🤣🤣

اره یکی شب زدم منفی یکی دیگه هم فرداش زدم منفی بود دیگه نمیدونم چیکار کنم بنظرتون تیروئید دارم ؟

شاید کیست داری عزیزم

خب میگن باید ۲ روز بعدش دو برابر بشه مال شما کمتر عدد رفته بالا حالا انشاالله نی نی سالمه؟

دوبرابر دقیق ک نه حداقل باید۱۰۰عددش  بره بالا 

بله عزیزم سالمه خداروشکر 

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...
حالت تهوع و بعضی وقتها ضعف دارم سمت چپ و کمرم هم گاهی درد میگیره

منم دقیقا صبحا تهوع دارم همیشه ام ضعف دارم زیر دلمم گاهی میگیره ول میکنه