موضوع بحث

متخصص اطفال خوب (فوری)

1395/12/16 11:08 14
موضوع بحث: متخصص اطفال خوب (فوری)
سلام من یه پسر 2 سال و 2 ماهه دارم مدتیه سرماخوردگیش طولانی شده ...

مامانای مهربون اگه متخصص خوب سراغ دارید برام معرفی کنید امروز حتما باید ببرمش دکتر البته هفته پیش بردم ولی متاسفانه هیچ فرقی نکرده سرفه هم اضافه شده ...

اگه محدوده بلوار کشاورز یا ولیعصر باشه ممنون می شم ....
دکتر سیما آدرنگی
تو آیت الله کاشانی و شهران میدونم مطب داره
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
ممنون عزیزم شمارشو داری؟؟
دکتر بهزاد مقدم
عالیه هم رئیس بخش کودکان بیمارستان میلاد
هم توی عرفان کار میکنه
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
دکتر فریبا نادری صبحا بیمارستان بهرامیه ظهرها تو بیمارستان پارسیانه عصرها هم تو مطبشه تو خ نظام اباد
خدایا ...اگه یک روز فراموش کردم که خدای بزرگی دارم...تو فراموش نکن که بنده کوچیکی داری...با نوازشی و یا تلنگری آرام...وجودت را ......همراهیت را ...مهربانی و بزرگی ات را ...برایم یاد آوری کن...
آمین ??
شمارشو میزارم 88334207
88637884
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
امروز کار گر شمالیه
روزهای فرد اونجاست روز های زوج جاد دیگس
ممنون از همتون ...
دکتر سید حسین فخرایی...یکی از بهترینهای تهرانه.....تشخیصش حرف نداره....مطبش هم سهروردی شمالیه...88406262
چایت را بنوش.نگران فردا نباش.از گندمزار من و تو.مشتی کاه می ماند برای بادها.
Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
دکتر رستم باستانی زاده ....... خیلی دکتر خوبیه ......... مطبش شریعتی بالاتر از پل رومی ... 22234191
دنـــیا ارزش پـــا کوبیـــدن بـــه شـــکمت را نداشـــت ....
ببخـــش مـــرا مـــادر :-(
سلام من یک دکتر اطفال خوب میخواستم که توضیحات کامل درباره رشد و مراقبت از کودک بده و اینکه برای مریض وقت بگذاره اگر میشناسید لطفا معرفی کنید با تشکر
دکتر شاهین نریمان یه سرچ تو نت هم بزنی میبینی عالیه شماره اش هم تو سایتش هست من دخترم 9ماهشه که دکترش هم ایشونه به نظر من بهترینه

من پسر سه سالم را که تب شدید داشت بردم پیش دکتر اطفال. ایشون دماسنج را در باسن پسرم گذاشت. مامانای دیگه هم همچین تجربه ای داشتن؟
با سلام. دخترم 9 ماهش هست. زایمان طبیعی بدنیا امده. گهگاهی سرش هنگام نشستن کنترل نمی کنه و اصطلاحا سرش بی اختیار می افتد. واقعا نمی دونم چرا. اگه تجربه مشابه مواجه شدید بمن اطلاع دهید. همچنین یک متخصص خوب لطفا برام معرفی کنید. با سپاس
دوستان کلینیک اطفال ارمغان حرف نداره من خیلیییییی راضی بودم تهران. جنت آباد جنوبی. لاله غربی. نبش کوچه ابراهیمی .پلاک24 44433512_44433516
ارسال پاسخ و نظر شما