موضوع بحث

بی بی چک با خط خیلی کم رنگ

1396/01/18 14:50 1135
موضوع بحث: بی بی چک با خط خیلی کم رنگ
سلام دوستان

من 2 روز مانده به پریود از بی بی چک با مارک medicore استفاده کردم قبل از 2 دقیقه قسمت T مشکوک بود و در مدت 10 دقیقه یک خط نازک صورتی

کم رنگ افتاد . به نظر شما من باردارم
دخترم هر روز بیشتر عاشقت می شم جگرمییییییییی
بله عزیززززززززززززززززززم مبارکه

ولی 2 تا 3 روز دیگه برو از بده حتما
موقع خشم 10 ثانیه صبر کنید حتما فحش های بهتری یادتون میاد!:)
مبارکه عزیزم.
خدایا نی نی مو به خودت سپردم...
مبارکه ازش عکس بگیر بزار اونایی که تجربه دارن درست نادرستشو بهت میگن
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...
مبارکههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
انسانهای بی هدف مجبورند تا آخر عمر برای انسانهای هدفمند کار کنند!
مبارکههههههههههههههههههههه
نفسم رادین
سلام لی لی جون منم پری شب مارک مدی کور رو تست کردم واسه منم یک خط کمرنگ هاله ای مانند توی قسمت تی اومد اما فردا صبحش مارک بیبی چک اینتک رو استفاده کردم هیچ خبری نبود . بهتره صبر کنی تا حداقل پریود یکروز عقب بیفته . جوت اگر اینجوری خودمون رو امیدوارکنیم و بعد یهویی پریود بشیم خیلی تحملش سخت تره
مبارک باشههههههههههههههههههههههههه عزیزم
عزیزم ذره ذره وجودم بی صبرانه منتظرم در وجودم ریشه بزنی و من طعم شیرین مادر شدن رو بچشم ....
ممنون از نظرات خوبتان دوستان

فقط امیدوارم مثل nisa جان آخرش پریود نشم.به نظرتون این اتفاق برای من نمی افته؟
لی لی جون توکل به خدا ایشالا که نمیشی . الان خیلی زوده یکی دو روز دیگه هم دل داشته باش . منکه امروز دیگه تست نزدم فردا روز پریودمه حتی شاید فردا هم نزدم . عزیزم بهتره بمونی حداقل شب اون روزش بزنی .
منکه دیشب و پری شب همش دارم خواب بیبی چک و پریود و لک و ... میبینم ...
درسته ولی حتی غقب افتادن پریود هم نمی تونه آدم رو امیدوار کنه من که دفعه پیش 8 روز عقب انداختم با این که پری های منظمی داشتم باردار نبودم
به نظرم بهتره امیدوار نباشیم
بذار روز پری تست کن باز اگه + شد و پری نیومد برو آز بده بعد به شوهرت بگو به بقیه هم نگو
من ماه پیش ب ب چک + شد به شوهری گفتم بعدش پری شدم!! خیلیی اذیت شدم
ولی احتمال زیاد بارداری
مبارکهههههههههههههههههههههههههه
خدایا همه از تو میخواهند "بدهی" اما،
من از تو میخواهم "بگیری" خستگی،دلتنگی و غصه ها را ،
از لحظه لحظه ی روزگار همه آنهایی که دوستشان دارم
لی لی جون هیچ علائمی نداری ؟ معده درد ؟ دل درد ؟ نفخ ؟ کمر درد ؟ سرگیجه ؟

سوراخ واژنتو بررسی کنن ببین اثری از لک نمبینی ؟ آخه دو روز مونده بیبی چک نشون نمیده . باید بیشتر صبر کنی . خیلی این دو سه روز آخر تحملشون سخته آد دیووونه میشه
لی لی جون من با رسپینا موافقم . بهتره یواشکی یکروز در میون واسه خودت بیبی چک بذاری ( حتما مارک بیبی چک انیتک ) ایشالا تا مثبت بشه اونم خیلی پررنگ ! به کم رنگ ها دل خوش نکن ولی اگر مثبت باشه دیگه صد در صد قطعیه و میتونی بری آز بدی . اونوقت به همسری بگو ولی اگر زودتر بگی و خدای نکرده پری بشی خیلییییی آدم سرخورده میشه . بعدش هم فوری نرو به تمام خانواده هم نگو تا زمانی که بری دکتر و چک کنه ببینه همه چی سرجاش هست یا نه ! میدونی چرا این حرف رو میزنم ؟ آخه یکی از دوستام بعد مدتها حامله شد رفت همه جا تند تند خبر داد بعد رفت دکتر و فهمیدن که حاملگی پوچ بوده و جنین تشکیل نشده و این حرفها . من اگر خدا خواست و حامله شدم تا سه ماه اول تصمیم دارم بجز همسرم به کسی نگم چون تو سه ماه اول خطرات زیادی وجود داره .
راستی لی لی جون گفتی بعد 10 دقیقه خط صورتی اومد اما عزیزم این زمانی که گفتی خیلی زیاده توش هم نوشته نتیجه رو باید توی دو سه دقیقه تا 5 دقیقه بهش اعتماد کنی .
من 6 ماهه که برای بچه دار شدن اقدام کردم و در تمام ماهها هم بیشتر علائم بارداری را داشتم به خاطر همین اهمیتی به علائم نمی دم ولی این ماه سر درد زیاد داشتم و تکرر ادرار و خواب آلودگی
البته خبر مشکوک بودن بی بی چک را به همسرم گفتم که ای کاش نمی گفتم حا لا موندم چه طور نا امیدش کنم
به شماره تلفن نمایندگی مدی کور زنگ زدم کسی جواب نداد و همین طور به سایتش هم رفتم ولی اون هم نتیجه ای نداشت
در مورد مخفی کردن نتیجه از دیگران کاملا" با شما موافقم چرا که در غیر این صورت چوپان دروغگو میشی
و ترمه جان عزیز ،در 1 الی 2 دقیقه اول خط T به هم وصل نشده بود(مثل دو تا نیم خط) که در 10 دقیقه به خط تبدیل شد
ولی باز هم اگر کامل مثبت میشد خوشحال نمی شدم چون یکی از بچه ها گفته بعضی بی بی چک ها از 3 که بگذره مثبت میشه و دلیل بارداری نیست مدی کور هم که این طور بوش میاد جزو همین بی بی چک هاست
ولی دوستان از من تجربه داشته باشید که زیاد به عقب افتادن پریود هم دل نبندید چون مثل من ضربه شدید می خورید
به نظرم بهتره چند تا بی بی چک معتبر بخریم و حداقل در روز پریودی امتحان کنیم
راستی ترمه جان شما کی وقت پریودته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لی لی جون من امروز روز 28 ام هستم و همیشه دقیقا سر 28 رو پریود میشم و حداقل یکروز عقب میزنه که اونم حتما قبلش لک میشم . از وقتی که تصمیم گرفتم باردار بشم همش از این نوسانات دارم ! ولی قبلا نه ! الانم اصلا دلمو خوش نکردم چون به قول خودت به دیر شدن پریود هم نباید دل خوش کرد چون اونوقت وقتی پریود میشیم بیشتر سرخورده و ناامید میشیم . من امروز خودمو کنترل کردم و دیگه تست نردم ولی تا فردا اگر پری نشدم یه تست میزنم ولی به نظرم تست مدی کور بدرد نمیخوره من دیگه نمیخرمش . تو هم از این به بعد فقط مارک بیبی چک اینتک رو بخر روی جلدش عکس دوتا خانم باردار هست که کنار هم ایستادند .

من ماه پیش 14 فروردین پریود شدم و اسفند ماه هم 17 ام
لی لی جون مارک مدی کور چینی هست و این چینی های پدرسوخته فقط آشغال وارد کشور ما میکنند . هرچی داری میخری فقط ببین چینی نباشه . من تا به حال مدی کور و اطلس و بیبی چک رو امتحان کردم . به نظرم بیبی چک اینتک از همه بهتره چون اصلا مثل بقیه هاله های گول زننده نشونه آدم نمیده
ارسال پاسخ و نظر شما