2733
2734

ممنون میشم جواب بدید 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه نمی‌خوام بچم حسرت بی پدری بکشه .الان همین شرایط دارم پشتوانه دارم

پنجمین کاربریمه از سال ۹۶و ۲۲سالمه ...خواهش میکنم اگه میتونین ده تا صلوات به نیست آشتی با شوهرم و سرکار رفتنم بخونید عزیزامممم...
2731
سرنوشت بچه چی؟ نه

دقیقا سرخوردگی بچه واقعا مهمه

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
دارم جدا میشم

بچه داری؟ 

بستگی داره مشکل چی باشع تا حد‌ ممکن بخاطر دخترم جدا نمیشدم چون هم بابای مهربونیه برا دخترم البته همسر خوبی هم هست تقریبا اگ غلطای قبلنشو فاکتور بگیرم ‌‌ بچه پدر و مادرو درکنار هم میخواد . در اینده دوس داره وقتی میره میگرده هم پذر هم مادر کنارش باشن ن فقط یکیشون دوستاشو ببینه غصه میخوره

باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه..            پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)                                                          تازه وارد نیستم، از سال۹۸عضو هستم فقط کاربریم رو تغییر دادم.
نه نمی‌خوام بچم حسرت بی پدری بکشه .الان همین شرایط دارم پشتوانه دارم

وواقعا سخت تحمل همسری ک فقط بنا به مصلحت باهاشی