2733
2734

و همین طور برای حاجت.   @فرانک20         @مائده6525221      @77mary       

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

سلام آبجی جونم خوبی عزیزم یک دنیا ممنون 

الهی حاجت روا بشی 

لطفا واسه دوستام بخون 

@khoday_mer3p    

@مامانبزرگپانیذ  

@مائده6525221  

@ترنم_ترنم  

@مامان،مهدیار  

بریتنی  خوشگل عالم کیانا 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفاً برای. @درمسیرخدا       @اعتصامی       @شهنور     ...

خوبی حنا جانم حال مادرت چطوره؟ 

دستت درد نکنه عزیزم یک دنیا ممنون ❤️الهی حاجت روا بشی 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2728
سلام آبجی جونم خوبی عزیزم یک دنیا ممنون  الهی حاجت روا بشی  لطفا واسه دوستام بخون  ...

سلام ممنونم عزیزم سلامت باشی

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
و همین طور برای حاجت.   @فرانک20          @مائده6525221    ...

ممنونم گلم حاجت روا بشی 

استارتر عزیز ممنونم التماس دعا 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
سلام ممنونم عزیزم سلامت باشی

سلام ب روی ماهت خواهش میکنم نازنینم 

زنده باشی 🤗❤️

2738
الهی خیر ببینید 🌹 قابل باشم برای حاجتتون میخونم لطفاً برای حفظ نی نی های دوست عزیزم ،جور شدن جهاز&n ...

خوندم عزیزم هم برای شما هم برای یکی یکی دوستانی که اسمشون را گفتید .ان شاالله حاجت روا بشید ❤

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
سلام آبجی جونم خوبی عزیزم یک دنیا ممنون  الهی حاجت روا بشی  لطفا واسه دوستام بخون  ...

سلام عزیزم ممنونم .خوندم هم برای شما هم برای یکی یکی دوستانی که اسمشون را نوشتید الهی همگی حاجت روا بشید .❤

خوندم عزیزم هم برای شما هم برای یکی یکی دوستانی که اسمشون را گفتید .ان شاالله حاجت روا بشید ❤

الهی خیر و دنیا و آخرت نصیبتون بشه ممنونم عسل بانو💋

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

گلم تشنج پسرت خوب شد..فنوباربیتال ضرری نداره

کاربر سال ۹۷ .. خوب میشناسم.🤍🤍🤍من زنم  یه زن یه زن باتمام ظرافتش .من تو ۱۷سالگی ازدواج کردم و وارد برگه جدید ی زندگی شدم ..داستان زندگی من یه رمان غم انگیز😭 امااااااااامن مطمینم 😍 .....پایان خوشی داره🥰.. ایشالله 😇😇😇برا سلامتی خودم و تنها عشق زندگیم یعنی بچم دعا کنید...ممنونم ازتون خاهرای مجازی من🥰🤩 و برای سر به راه شدن همسرم..😔                               
گلم تشنج پسرت خوب شد..فنوباربیتال ضرری نداره

بله خدا رو هزار بار شکر.نه عوارض نداشت .الان پسرم دانشجوئه .همیشه هم درساش خوب بود و دبیرستان نمونه دولتی بود اینا رو گفتم که بگم خدا رو شکر داروش تاثیر منفی نداشت

2706