2733
2739
عنوان

تاری دید بعد از prk‼️‼️‼️‼️‼️

| مشاهده متن کامل بحث + 4808 بازدید | 255 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوست خودم هر دو چشمش ۱۰ از ۱۰ واضح میبینه همزمان با خودم عمل کرده خیلی راضیه 

اخه خیلی خوندم داخل اینجا اکثرا نوشتن یه چشم تاره برا خودمم جالب شده بعد اگه میخواست خوب بشه مال شما خوب شده بود دیگه 

اخه خیلی خوندم داخل اینجا اکثرا نوشتن یه چشم تاره برا خودمم جالب شده بعد اگه میخواست خوب بشه مال شما ...

اره خب ولی منظورم اینه واسه همه اینجوری نیست خیلیام ۱۰۰ درصد هر دو جسمشون اصلاح شده ولی در کل از عملم راضی نیستم

2738
اره خب ولی منظورم اینه واسه همه اینجوری نیست خیلیام ۱۰۰ درصد هر دو جسمشون اصلاح شده ولی در کل از عمل ...

چندماه شد بهبود کامل؟من ۵ماهه اما بدمیبینم حس میکنم نور یا اب میزنه تو چشمم صدتادکتر رفتم داغونم میخوام برم اصفهان اونم فایده نداره به نظرت زمان درستش میکنه؟

چندماه شد بهبود کامل؟من ۵ماهه اما بدمیبینم حس میکنم نور یا اب میزنه تو چشمم صدتادکتر رفتم داغونم میخ ...

منم ناراحتم اعصابم بهم میریزه وقتی تار میبینم ولی به نظر من دکتر الکی امیدوار میکنه که تا شش ماه صبر کنید من دو نفر که همزمان با من عمل کردند بعد یک ماه ۱۰۰ درصد بیناییشون کامل شد دکتر به من امیدواری داد ولی من تغییری نکردم با اون دوستمم در ارتباطم اونا خوب میببنن ، به نظرم معاینه اول که بعد یک ماه انجام میشه همه چیو مشخص میکنه که عمل چقدر جواب داده من کسیو ندیدم که بگه تا شش ماه صبر کردمو چشام اصلاح کامل شد ، یه خانمی هم بود البته با من دوبار پانسمان چشماشو‌ عوض کرد دکتر بعد یک ماه می گفت مثل قبل عملم تار میبینم و اصلا اصلاح نشده بود چشاش، معاینه برو ولی دیگه هیچ‌عملی رو چشات انجام نده به نظر من حیفه واقعا 

منم ناراحتم اعصابم بهم میریزه وقتی تار میبینم ولی به نظر من دکتر الکی امیدوار میکنه که تا شش ماه صبر ...

من مشکلات دیگه برام پیش اومده همه میگن با زمان حل میشه دارم خل میشم

تقریبا مثل منه، چه مشکلی عزیزم میتونی بگی؟

فدات حس میکنم دیدم کامل نشده ۲۷ام میشه ۵ماه دیدم طبیعی نیست صدتا دکتر رفتم عکس گرفتم خیلیها میگن زوده به حالت نرمال برگرده میترسم به عمل دوباره برسه

2706