2737
2734
عنوان

لجبازی دخترم

283 بازدید | 16 پست
سلام خانمای مهربون.دختر من 2 سالو 8 ماهشه.بعضی وقتا لجبازی میکنه.مثلا هر کاری رو بگم نکن میکنه. همیشه اینطور نیست ولی وقتایی که این شکلی میشه دست خودم نیست وعصبانی میشم.خواستم ببینم رفتار شما چطوره عصبانی میشید؟
honia دخمل نازم بهترین هدیه خداوند
آفتاب گردون جون آخه بیخیالی هم بچه رو پرو میکنه و هر کاری دلش بخاد میکنه.من دوست دارم دخترم حرف شنوی هم داشته باشه.شوهرم اصلا عصبانی نمیشه و به منم میگه تو ظرفیتت پایینه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم به نظرم طبیعیه..... بچه‌ها تو این سن لجبازن... دختر من هم دقیقا دو سال و هشت ماهه ست.... یکم باید بیخیال بود همین... البته عصبانی شدن شما هم طبیعیه من خودمم هم گاهی واقعا عصبانی میشم ولی باید سعی کنیم کمتر عصبانی بشیم چون بچه‌ها این حالت عصبانی شدن رو میخوان و کارشون رو تکرار میکنن
2740
من چن روزه شروع کردم.البته عصراوشبا موقع خواب پوشکش میکنم.میشه یه کم توضیح بدین.شما موقعی دخترتون خواب بود چیکار میکردین ممنون گلم.
من الان هم شب ها بعد اینکه کامل خوابید پوشک میکنم، یعنی هنوز از پوشک شب نگرفتم ولی خب یه جوری که متوجه نشه، ولی روز ها اصلا.. حتی اگه مهمونی یا جایی بریم پوشک نمیکنم... خودش اصلا دیگه پوشک.رو دوست نداره.....
خوش به حالتون هونیای من هر وقت دوست داشت میره یه پوشک میاره که پوشکش کنم.ممنون خانمم از راهنماییتون. خودش کامل یاد گرفته که خبرتون کنه؟
2706