2733
2734
عنوان

تلکتاب

95 بازدید | 3 پست

سلام دوستان ببخشید کسی تا حالا از سایت تلکتاب خرید کرده؟کتابم براش فرستادن یا نه؟متاسفانه من ۱۹ ماه پیش خرید کردم نه کتابی هنوز فرستاده نه پولم و پس می ده یه روز می گه کتاب نمیاد پولت و می دیم یه روز می گه حسابدارم نیست بیاد تا اخرشب واریز میشه خواهش می کنم اگه کسی خرید کرده بگه چجوزی پولم و از این ادم چی بهش بگم پس بگیرم؟

سلام 
من ٢٨ تیر یه کتاب سفارش دادم و دیدم از یک هفته هم گذشته  هی زنگ میزدم چرا کتاب به دستم نمیرسه هی میگفتن باشه پیگیری می کنیم و آخر سر بعد دو هفته خودشون زنگ زدن که کتاب موجود نیست و الان چاپ جدیدش موجود شده و قیمتش بیشتر و گفتم نمی خوام و ازم  شماره کارت گرفتن و گفتن پول تون و واریز میکنیم  چند  هفته هر روز من زنگ میزدم و هر بار هم همون جملات تکراری که (شماره سفارشتون؟ باشه امروز پول و میریزیم و اگه نریختم ٦ به بعد زنگ بزنین به مسئول) یه بار که زنگ زدم خانم این قدر بی ادب بود و خیلی بد جواب من و داد 
آخر سر بعد ٢٢ روز  بالاخره امروز پول من و  ریختن 
خیلی سایت مزخرفی برای یک کتاب من دقیقا 40 روز درگیر شدم آخر هم هیچی به هیچی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام  من ٢٨ تیر یه کتاب سفارش دادم و دیدم از یک هفته هم گذشته  هی زنگ میزدم چرا کتاب به ...

ای وای این سایتش انگار کلاهبردارن من تهران نبودم وگرنه حضورا می رفتم پولم و می گرفتم دقیق یک ماه تمام زنگ زدم اینجور که معلومه کلا ارسالی نداشتن تا حالا ولی پولم و بعد یکماه زنگ زدن گرفتم

2731