2777
2789
سلام لطفا بگید خطر یا عوارضی داره؟ کی انجام داده؟ چرا یه شب بستری میکنند؟
یه واقعیت بزرگ تو زندگی اینه که وقتی زبونت از دهنت بیرونه نمیتونی بگی (ژ)
نه عزیزم چه خطری انژیومعلوم میکنه که رگای قلب بستست یانه یه سوراخ ریزازکناررون میکنن ویه لوله که دوربین داره میفرستن سمت قلب اون یه شب بستری هم برای خونریزی احتمالی نکنه هست وگرنه یه عمل تقریبا سرپایی هست وبیحس میکنن
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
سلام امروز خاله ی منم انزیگرافی کردن اصلا خطری نداره یه شبم نگه میدارن چون فشارشوکنترل میکنن که نره بالا اگه فشار بیش ازحد نورمال بشه ضررداره من تا این حد میدونم
برایم دعا کن.اجابتش مهم نیست نیاز من ارامشی است که بدانم توبه یادمی.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اگه دورازجوون بسته هم باشه چاره داره فنر میندازن یابالون کلا نترس چیزی نیست
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
الان خونه ی ماست من برم بهش برسم راستی چی باید با خودمون ببریم؟من برم یه چایی بدم مادر شوهرم بر میگردم میخونم مرسی
یه واقعیت بزرگ تو زندگی اینه که وقتی زبونت از دهنت بیرونه نمیتونی بگی (ژ)