2737
2739
اطلاع دقیق ندارم انگاری بیهوش میکنن

بلا دوره انشاء الله
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
وقتی از خواب بیدار میشه (هر بار هم تو روز هم تو شب) بدنش میلرزه. چشماش سیخ میشه و بعد از چند ثانیه همه چیر انگار که نبوده. پا میشه میخنده و بازی میکنه. همه چیزش خوبه. راه میره حرف میزنه و ... بردمش دکتر مغز و اعصاب نوار مغزشو دیده میگه طبیعیه دوباره بردمش یه دکتر دیگه میگه تشنجه و توی نوار مغز نشون نداده. گفتش اسپاسم شیرخوارگیه حالا که تحقیق کردم میبینم بچه هایی که این بیماریو دارن معمولا عقب افتادن. حالا قرص کلوبازام نوشته که گیرم نیمد. خواهرم که تهرانه گفته گیر میارم. یه دونه MRI هم نوشته که نمیدونم چه جوری بچه رو بذارم توی اون دستگاههای هولناک؟؟؟؟؟
پی کو باکس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ای بابا..دستی دستی داری بچه رو مریض میکینی...
ادم بزرگ هم از خواب پا میشه چند ثانیه گیجه
مگه نمیگی همه چیش خوبه؟اخه موردی توش دیدی؟
لکنت زبان؟
دیر راه رفتن؟
اخه چی دیدی که این همه حساس شدی رو بچه یه ساله؟
هی دِلمـــــــــــ !!! یـــــــــه خواهِــــــــــش ؟؟؟ دیـــــگــه نَخواهـــش ....
نرگس جان یکی از فامیلای ما بچه اش اینجوری بود میبره پیش یه دکتر خوب تو تهران الان 6ساله قرص میخوره از 6ماهگی ولی از وقتی دارو مصرف کرد دیگه نگرفتتش
دکترش عالیه از همه جای دنیا میان پیشش
اگه خواستی آدرسشو برات بگیرم
خداجونم ما دوتا تپلو قراره دخمل تپلو بیاریم
ببین من خیلی تجربه ندارم اما دیدم نی نی ها از خواب پا می شن دارن جیش می کنن این جوری می شه
می گم شاید اصلا چیزیش نیست ، البته من بی تجربه ام ها
نی نی مو امام رضا برام از خدا گرفته،خودشم مواظبشه
2706