2410
2553
عنوان

کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی

| مشاهده متن کامل بحث + 178329 بازدید | 954 پست
آسی جون منم تو کار این دکترا موندم.فقط چیزی که مهمه اینکه آرامش داشته باش و تغذیه و ورزشتم بجا بشه.توکل به خدا کن نماز خوندن و قران و دعا خیلی کمک میکنه.
انشاءا... تو هم به زودی دعاهات مستجاب میشه.مطمئن باش به لطف خدا
سلام اسی جان اصلا نگران نباش منم 3 بار میکرو کردم یزد و بار 2 مثل شما گفتن جنین تشکیل نشده ولی باز بار 3 4 تا از 10 تا تخمک جنین داشتم به منم بار 2 گفتن کیفیت تخمکام خوب نبوده چند تا دیگه مورد مشابه دیدم اصلا نگران نباش دلیل نمیشه نتونی جنین داشته باشی کسی رو میشناسم بار اول نشد ولی بار 2 حتی 12 جنین واسش شد که فریز کردن توکل به خدا کارت درست میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها هیچ کی از دکتر کریمزاده یا افلاطونیان به خواست خدا نتیجه گرفته اصلا....اینهمه تو این تاپیک هیشکی نیومد بگه مامان شده؟؟؟؟چه مشکلی داشته؟
البته میدونم میگن کارشون خیلی خوبه.....

2456
خیلی وقت بود نیومده بودم سر بزنم
منم میخواستم برای عید برم جنین فریز شده ها رو انتقال بدن که میگن کل عید رو نیستن . خودم هم اصلا حال و حوصله هیچی رو ندارم . بچه ها اصلا حسش نیست بریم عید دیدنی و امسال هم هی همه بگن بچه دار نشدین؟؟؟؟ الان 2 سال هرجا خونه فامیل شوهرم میریم همین آش و همین کاسه هست . ما کلا سالی 1 بار عیدها میبینمشون و اونم باید اینجوری بخوره تو پرمون .
خدایا خودت همه رو کمک کن و اگر صلاح میدونی به همه ما بچه بده ...
2714
سلام
من داروهام رو شروع کردم قراره برم یزد برای آی وی اف
اگه کسی رفته به من کمک کنه و یه کم آرامش
چون خیلی ترس دارم
کسی هست که اونجا گذاشتن جنینی رو با بیهوشی براش انجام داده باشند؟
از روز کشیدن تخمک تا چند روز باید یزد بمونیم؟
ممنون میشم جوا ب بدین
سلام
من برای بار دوم می خوام آی وی اف کنم ( بیمارستان مادر یزد ) کسی می دونه دکتر افلاطونیان هست یانه . بیمارستان جوابگو نیستند اگر کسی وقت دکتر داره بپرسه ممنون میشم .
اللهم صل علی محمد و ال محمد
سلام
من برای بار دوم می خوام آی وی اف کنم ( بیمارستان مادر یزد ) کسی می دونه دکتر افلاطونیان هست یانه . بیمارستان جوابگو نیستند اگر کسی وقت دکتر داره بپرسه ممنون میشم .
اللهم صل علی محمد و ال محمد
2706