2726
عنوان

کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی

| مشاهده متن کامل بحث + 178406 بازدید | 954 پست
یه خبر خوب: دوستی دارم برای اولین بار ای وی اف کرد پیش دکتر افلاطونی بیمارستان یزد بهم زنگ زد و گفت جواب ازمایشش +++++++ شده از خوشحالی دوتامون گریه میکردیم منم براش خیلی دعا کرده بودم .انشالله هممون نتیجه میگیریم
Lilypie First Birthday tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام اسی جان ایشالله که موفق باشی عزیزم
منم چند روز پیش لاپارا شدم کمی داسم سخت بود هنوزم کمی درد دارم
ایشالله میکرو م واسه اردیبهشت میشه
اسی جان دکتر به شما جه دارو هایی داد واسه ای وی اف قرص ld هم داشتی
سلام به همگی دوستان
منم 6 بهمن با دکتر افلاطونی لاپارا و هیسترو شدم خیلی اذیت شدم بجه ها واسه بیهوشی چیزی تزریق کردن که تو گلوم سوخت و بیهوش شدم بعد عمل هم درد داشتم مسکن زدن ولی تا 6 الی 7 ساعت سر گیجه داشتم نمی تونستم رو پام بیاستم و تو قفسه سینه تا کتفم درد میکرد تا الان که 3 روز از عمل گذشته گلوم هنوز مثل گلو درد سرما خوردگی درد میکنه و بدنم به شدت درد داره هنوز خون ریزی دارم شکمم ورم داره کمی جای بخییهادرد داره بچه ها لطفا راهنمایی کنید شما هم اینجور بودین2 تا بخیه دارم خودش میافته؟ تا کی خونریزی ادامه داره؟ بعدش پری سر موقع اومد جه دارو هایی بهتون دادن ممنون میشم راهنمایی کنید
راستی من رحمم 2 شاخ بود
منم باید ivf شم الان دکتر فقط واسم کپسول چرک خوشک کن cefixime400داده تا پری شم از 5 پری قرص استرادیول والرات2 تا 25 روز واز 15 تا 25 پری هم 2 تا مدروکسی پروژسترون 2 روره استفاده کنم بعدش امپولهای میکرو رو بزنم اینبار دیگه بهم قرص ld نداد میخواستم بدونم واسه شما چطور بوده قرص ldدادن پری بد از لاپارا به موقع اومد چه دارو هایی مصرف کردی چند وقت بعد از لاپارا خونریری داشتین؟
کسی شماره تلفن دکنر افلاطونیانو داره می شه بدین هم تو یزد وهم تهران
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
کسی شماره تلفن دکنر افلاطونیانو داره می شه بدین هم تو یزد وهم تهران
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
من این ماه رفتم برای تخمک کشی وقتی برای انتقال رفتم دکتر افلاطونی گفت تخمکات کیفیت نداشته است و جنینی تشکیل نشده است تقریبا دکتر اب پاکی را روی دستم ریخت..................خدا خودت کمک کن
روشان کوچولو به دنیا امد
ممنون نورا جون . من تا حالا هرهیچی ازمایش می دادم و حتی لاپارا شدم گفتند همه چیز عالی است رفتم سونو برای ای یو ای هر سه دفعه خوب بود حتی این بار هم 3تا فو لیکول داشتم و بعداز تخمک کشی 5 تا تخمک تحرک اسپرم شوهرمم کم بود 8% که به 12 % رسید وقتی رفتم برای ای وی اف تحرک 0% شده بود. روز انتقال که رفتم گفتند تخمکهایت کیفیت ندارد و تقسیم نشده است البته گفتند که تحرک شوهرت هم صفر شده ولی این خیلی مهم نبوده است مهم کیفیت تخمکهای تو بوده گفتم اقا ی دکتر دیگه امیدی هست گفت اگه یکبار اتفاق بیفته اشکالی ندارد ولی اگه بازم تکرار شه ...........خیلی بد است. بهم 50 تا 60 تا قرص و امپول داده که بعد عید استفاده کنم و 2 ماه بعدش برای ای وی اف دوباره برم سونو .................نمی دونم خیلی نا امیدم کرد بعد از سه سال که همه چیز خوب بوده حالا می گویند تخمکهات کیفیت ندارد و مشکل از تخمدانت است..........
روشان کوچولو به دنیا امد
2706