موضوع بحث

کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی

1394/04/06 13:05 935
موضوع بحث: کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی
من از بیمارستان لاله وقت گرفتم ولی الان تو پست ها خوندم که پسر دکتر ویزیت میکنه درسته؟کسی رفته پیشش؟چه جوریه؟صبر و حوصله داره؟جوونه؟
اره عزیزم دفعه اول پسرش ویزیت میکنه هرچی ازویاچیزای دیگه هم داری ببرمن رفتم پیشش دفعه اول پسرش ویزیت کرداتفاقا خیلی بااخلاق وخوبه همه چی رم به ادم توضیح میده دفعه دوم رفتم پیش خودش یعنی عباس افلاطونیان که گفت بایدلاپاراکنم بازسولی داری درخدمتم
خدا جون بابت دخمل خوشگلم ممنونم ازت هیچ وقت اد امید‌خدا نا امید نشید‌
میتونی بپرسی خودش کی تهرانه بری پیش خودش اما بری پیش پسرش کارت تسریع می شه. دوست من خیلی همسرش مشکل داشت خدارو شکر دخترش 30 شهریور به سلامتی دنیا اومد.
کارش خوبه
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
عزیزم فرقی نداره پسر هم زیر نظر پدر ه
سه تا از آشناهای من هم رفتند پیشش البته فقط یکیشون رو پسر دید ولی هر سه تا جواب گرفتند.
دکتر افلاطونی مگه یزد نیست
سلام دوستان.منم اواخر مهر بیمارستان لاله وقت دارم واسه دکترافلاطونیان البته میگن دفعه اول پسرش ویزیت میکنه کسی تاحالا رفته پیشش؟جواب گرفته؟من شوهرم مشکل داره خودم هم پلی کیستیک هستم
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
سلام دوستان.منم اواخر مهر بیمارستان لاله وقت دارم واسه دکترافلاطونیان البته میگن دفعه اول پسرش ویزیت میکنه کسی تاحالا رفته پیشش؟جواب گرفته؟من شوهرم مشکل داره خودم هم پلی کیستیک هستم
ممنون از دوستای گلم . من دلیل نازاییم خیلی معلوم نیست فقط اینجا از دکتر تعریف شنیدم پس میگید کارش خوبه؟ دکتر بهتری هم سراغ دارید؟
اکی جون منم 3 آبان وقت دارم ازش و اطلاعات خاصی جز چیزایی که اینجا خوندم ازش ندارم . بچه ها معاینه هم میکنه؟ نگفتید جوونه؟من خجالت میکشم):
فکرکنم حدودا چهل سالشه تخصصش هم از انگلیس گرفته من اینا رو توی اینترنت درموردش پیدا کردم
مرسی اکی جون . صدف عزیزم میگن که پسر دکتر افلاطونی تو بیمارستان لاله هستش و ویزیت میکنه و اگه احتیاج باشه وقت میده برای پدرش.شما مشکلت چیه؟
بچه ها کسی راهنمایی نمیکنه؟ من خیلی اضطراب دارم . یه چیز دیگه اینکه 5 روز تا پریم مونده ولی الان دردهای شکمی مثل زمان تخمک کذاری دارم یعنی ممکنه نی نی تو دلم باشه؟ تو رو خدا جوابمو بدین.الان بیبی چک بزارم نشون نمیده نه؟
عزیزم توکل به خدا انشالله که کامان شدی عزیزم توکلت به خدا

صدف جون دکترالبته پدر فکرمیکنم ماهی سه روز تهرانن بقیه اش یزدن
خدا جون بابت دخمل خوشگلم ممنونم ازت هیچ وقت اد امید‌خدا نا امید نشید‌
مهرآفرین جان حاملگی درد نداره.
دکتر افلاطونی رو تعریفشو خیلی شنیدم. ایشون کلا در یزد هستن اما 2-3 روز در ماه میان تهران. معمولا در طول ماه پسرش همه رو ویزیت و درمانو شروع می کنه. موارد خیلی خاصو به خودش ارجاع می دن. اگر اصرار داشته باشین که جتما پدر شمارو ببینه کارتون عقب میفته.
مطمئن باشین کارش خوبه.
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
سلام منم مریض افلاطونی هستم . قراره میکرو بشم . خود دکتر کارش خیلی خوبه . فقط مشکلش اینه که دکتر طاهری پناه . دکتر کریم زاده و پسر دکتر با هم تیمی کار می کنند . اگه براتون امکان داشت روزایی برید که خودش باشه و تشخیصو خودش بده . پسره هم زود می فرسته پیش پدرش .
دیشب خیلی دلم درد میکرد ولی امروذ حالم خوبه توکل به خدا هرچی صلاحه همون بشه . به زور از خدا بچه نمیخوام حتما حکمتی توشه .
شکیبا جون شما میری یزد میکرو بشی؟از هرکی میپرسم جواب نمیده پسر دکتر معاینه هم میکنه؟ کسی رو دیدی که جواب گرفته ازش؟
شکیبا جون از کجا میتونم بفهمم که پسر دکتر کی فقط خودش هست؟ تهران مطب داره که تنها باشه؟
من خودم نمی دونم مشکلمون کجاست 3بار ای یو ای کردم یک بار عمل ای وی اف ولی نشد سه ماه پیش رفتم پیش دکتر پاک روش به من گفت نطفه خودت و شوهرت ضعیفه کلی دارو به شوهرم داد ولی با دو ماه استفاده واریکوسل گرفت وحرکت اسپرمهاش کند شده حالا هم عمل کرده تا به حالت عادی برگرده آمدیم بهتر بشه بدترشد موندم که به کدوم دکتر میشه اعتماد کرد چون خیلی هااز دکتر پاک روش تعریف کردند
آخ گفتی صدف جون و داغ دلم رو تازه کردی. این دکترا هر کدوم یه سازی میزنن. یکی به من گفت مادرزادی لوله هات باریکه . یکی گفت چسبندگی داری یکی هم گفت هیچیت نیست ! دیدی چقدر نظراشون شبیه همه؟!
به من هم همین طور یکی میگه رحمت بزرگه یکی دیگشون میگه رحمت دوشاخه یکیشون میگه شکل رحمت مشکل داره یه دکتر هم میگه شما مشکل ندارین ولی خوب بعد از شش ماه که شوهرم بهتر شد می خوام برم یزد پیش دکتر افلاطونی چون میگن خیلی کارش خوبه
ارسال پاسخ و نظر شما