2733
2734
سلام به همه
من هفته 19 هستم به نظر من اسم آرتا قشنگه معنیشم یعنی درست کردار
که امیر آرتا هم میذارن
سفارش انواع کیک و کاپ کیک و پاپز کیک و کوکی و..... (روشان کیک) کانال @roshancake اینستا roshancake http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1423576&T=%D8%B9%DA%A9%D8%B3%D8%A7%DB%8C_%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%85_&postID=55039744

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام چه جالب نی نی گولوی من بهمن به دنیا میاد میخوام اسمشو بذارم مانی همه هم میگن قشنگه
اما این اسما هم خوبن
آروین -آدرین-طه-کسری -صدرا-یونا (اسم دیگر حضرت یونس)
ماهان-آرتا-ارمیا-رهام-کامین-هانی-
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
پسمل منم دی ماه به دنیا میاد اسمش یا ماهان هست یا مانی
دوست داشتی می تونی از این اسما انتخاب کنی
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد
2738
ایرونی بخوای: داوین-داتیس-بردیا-رایان-آرسام-آروین-آرشا-آریا-سامیار
مذهبی بخوای: امیرعلی-عرشیا- علی یار- ایلیا
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2706