2737
2734
عنوان

ناز صحبت کردن دخترا

| مشاهده متن کامل بحث + 2891 بازدید | 50 پست
به نظر من هر چیزی جای خودش لازمه ...از یه روانشناس شنیدم که می گفت زن باید لطیف و ظریف و دلچسب باشه ...
بلاخره همه چیز خطر خودش رو داره ..من میخوام دخترم اینطوری باشه

اگر حجاب ظهورت وجود پست من است...
دعا نما که بمیرم چرا نمی آیی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنانگیم جایه خودش ولی بچه به خیلی چیزایه دیگه هم احتیاج داره شخصیت بچه فقط به این چیزا نیست که بعضی مادرا فقط بلدن به دختراشون یاد بدن چجوری پیشه شوهر بخوابن همین .... خودمو میگما قصد توهین به کسی ندارم
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
2731
2740
بچه ها حالا چرا انقد دیسلایک دادین .مگه بده دختر ناز داشته باشه خوب ناز ماله دختره دیگه. با ادب ودانش وخوش رفتاری و... بقیه چیزای خوبم منافاتی نداره. منم خودم مدل حرف زدنم خیلی پسرونست ولی خانمایی رو میبینم که خیلی با ناز با همسراشون حرف میزنن حسودیم میشه ولی کاریش نمیشه کرد آدم ازبچگی هر طور صحبت کنه دیگه تغییرش سخته.
مرسی بنوشه جون ، حرفت کاملا صحیح ، منم با شما هم دردم ، ولی خیلی تمرین می کنم که تغییر کنم ، فکر می کنم این کلاسهای سخنوران به درد بخوره

اگر حجاب ظهورت وجود پست من است...
دعا نما که بمیرم چرا نمی آیی؟