2752
2734
بچه ها می شه بگین قند ناشتا و قند دو ساعتتون چند بود؟
انسولین زدین یا نه؟
من خیلی نگرانم کمک لطفا
خدای مهربونم شکرت. دختر عزیزمون دیانا رو سپردیمش به خودت.
سلام من داشتم قند ناشتام حدود ٨٨تا ٩٠بود و بعداز دوساعت ١٦٧شده بود البته من انسولین نزدم و با رژیم غذای کنترل کردم لب مرز بود چندبار هم آزمایش دادم با محلول گلوکز حتی ٤ساعت هم آزمایش دادم که به ١٨٠هم رسید ولی انسولین نزدم و رژیم رعایت میکردم.
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
من داشتم عددش یادم نیست ولی اما زیاد نبود که انسولین تزریق کنم فکر کنم بالای ١٤٠ باشه من یکم شطرینی جات و کم کردم اما فامیله ما ٢١٠ بود انسولین میزد
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام مامان امیرمحمد جون
ممنون اومدی
من ناشتام 80 بود دو ساعته 146
دکتر گفته باید روزی 5 واد انسولین بزنم
نگرانمممممم
دکترت کی بود؟ رژیمت سخت بود؟
بچه ها مال من ناشتام سری اول 75 بود ناشتام 143
سه هفته بعد شد ناشتا 80 و دو ساعته با محلول گلوکز 146

نمی دونم چیکار کنم آخه شیرینی جات هم نمی خورم
به نظرتون دکترم رو عوض کنم؟

روزی 5 واحد انسولین زیاد نیس؟

چیکار کنممممممم
فکر کنم با یه دکتر غدد مشورت کن
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
نه فکر نکنم انسولین بخواد آخه زیاد بالا نیست
من برنج و سیب زمینی و چیزای نشاسته دار و شیرینی کم میخوردم اگه هم زیاد میخوردم یه کم پیاده روی میکردم و فعالیت تا قندو بسوزونه باید با دکتر متخصص غدد حتما مشورت کنی و تحت نظر اون باشی دکتر زنان نمیتونه قطعا بهت بگه.شما حتما حتما یه فوق تخصص غدد برو.
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
مامان امیرمحمد جون
دکتر تغذیه مخصوصو بارداری بادی برم یا دکتر غدد؟

دکتر زنانت کی بود راضی بودی ازش؟
نرگس جون برنامه تغذیه از کی بگیرم؟
بدیش اینه پاشنه ی پام ورم کردم نمی تونم زیاد راه برم یا کفش بپوشم
تو خونه راه برم؟ چند دقیقه؟
تو خونه راه برو 10 دقیقه کافیه
همه چیز رو به اندازه بخور نه زیاد
شیرینی رو حذف کن کلا.خاصیتی نداره
چربی هم متعادل
اگرم رژیم خواستی من هستم
ولی خیلی بالا نیست به راحتی قابل کنترله
راحت بگم کلا 6 تا بالاتره که واقعا با کمی کم خوردن و پیاده روی حل می شه
سلام
قند ناشتا 90
دو ساعت بعد 196
خلاصه بالا بود دکتر گفت باید بستری بشی اگه با رژیم پایین نیومد انسولین
وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین / خدایاپسرم به تو میسپارم