2752
2734
عنوان

آزمایش غربالگری اول - سندروم دان

300 بازدید | 14 پست

سلام دوستان کسی هست تفسیر آزمایش غربالگری بلد باشه

به من گفتن ریسک سندوم دان بالاست باید آزمایش nipt بدم

خیلی نگرانم 

اگر کسی بلده تو رو خدا بیاد بگه من عکس ازمایشو بفرستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب انجام بده یه آزمایش خون سادست

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2731
از نتیجه میترسم نه خود آزمایش😔😔😔

از چیزی که هنوز اتفاق نیوفتاده نترس 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
چی بگم ان شاالله بچه همه سالم به دنیا بیاد

انشالله

نگران نباش برا همه بالا 30ساله دارن ریسک سندرم دون میزارن منم هفته 14 آزمایش سل فری دادم چقدر استرس کشیدم  دو هفته تا جواب اومد ولی خدا رو شکر که چی خوب بود فقط به پولی از آدم می کنن یه آزمایش میدی کلی استرس بی خود به مامانا میدن میگن بچه سالم اصلا نگران نباش البته طبق ان تی و آزمایش غربالگریت نگاه کنی اصلا ریسک برات نزده گلم نوشته نگتیو هم سندرم دون هم کرمزم 13و 18 ان بی هم که دیده شده ان تی هم برات زده 1/5 که همه اش نرمال باور کن فقط الکی برا سنت گفته برو آزمایش بده 

خدایا شکرت
نگران نباش برا همه بالا 30ساله دارن ریسک سندرم دون میزارن منم هفته 14 آزمایش سل فری دادم چقدر استرس ...

ممنون از راهنماییت عزیزم

خدا خیرت بده یکم استرسم کم شد

خدا بچتو برات حفظ کنه❤️