2737
2734
لطفا کاری کنید که ترتیب آخرین موضوعات تبادل نظر نه بر اساس تاپیک بلکه بر اساس اخرین پست در تاپیک باشد
این یک موضوع استاندارد توی همه فرومهاست
چون کثرا همین قسمت را نگاه می کنند
اینطوری هم تاپیک گم نمیشه هم تاپیک زیاد زده نمیشه
ضمنا تعداد تاپیکهای نمایشی در این قسمت را زیاد کنید
ممنون
سحر جان دقیقاً حرف دل منو زدی. من نمی دونم اینجا چرا اینطوریه. باید پستهای جدید بیان بالا. ولی اینجا گویا فقط تاپیک هایی که جدید باز شن میان بالا. اینطوری باعث می شه تعداد تاپیکا بره بالا. منم امیدوارم اینو اصلاح کنن.
هر روز با دستورات آشپزی و شیرینی پزی سرآشپزباشی همراه باشید. http://sarashpazbashi.com
موافقممممممممممممممممممم
به خدا گفتم : " بیا جهان را قسمت کنیم ؛ آسمون واسه من ابراش مال تو ، دریا مال من موجاش مال تو ، ماه مال من خورشید مال تو ......" خدا خندید و گفت : " بندگی کن ، همه دنیا مال تو ....من هم مال تو ". (حسین پناهی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزان تقصیر مدیریت سایته اگر جوری تنظیم کنه که در صفحه اول سایت و هم در بخش تبادل نظرها تاپیکها بر اساس اخرین پست بیایند بالا این همه تاپیک نمی زنند در حاهای دیگر تو بخش عمومی تاپیک زده می شه زود میره عقب گم میشه و ضمنا تعداد تاپیکها در صفحه اول هر سایت هم زیادتر بشه باز این مشکل رقع می شه
2731