2733
2734
عنوان

پسر دو ساله من

1370 بازدید | 14 پست
پسر دو ساله من علاقه ای به بازی با بچه ها نشون نمیده بچه ها ی کوچکتر از اونو که میبینم اینقدر فعالیت دارن و با هم بازی میکنند نگران میشم چکار کنم خواهشا کمکم کنید
* ساحل دلت را به خدا بسپار ... خودش زیباترین قایق را برایت میفرستد ...*
یه کار خودت مشکل داره عزیزم
روشی که تو این 2 سال بزرگش کردی حتما یک ایرادی توش داره
بیشتر فکر کن تا به نتیجه برسی

همه ی زندگیم پراز معجزه های حضور توست خدای من .
فقط یه چیز دیگه اینکه همیشه اینطوری دستامو بگیر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم نگران نباش هر بچه ای یک جوره من دو تا دختر دو قلو دارم که یکیشون با همه بچه ها دوست میشه و حرف میزنه و غوغا میکنه و یکیشون انگار اون بچه شیطون خونه نیست لام تا کام هیچی نمیگه فقط مات و مبهوت بقیه رو نگاه میکنه
تربیتشونم یکیه پس تقصیر تو نیست هر بچه ای یک مدله
در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد

در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!

2740
پسر منم اول زیاد دوست نداشت با بچه ها بازی کنه ولی حالا که سه سالو نیمه هست عاشق بازی با بچه هاست

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

پسر من تا 2 سالگی به من چسبیده بود حتی هفته ای 1 بار که میبرئمش کارگاه مادر و فرزند حاضر نبود با بچه ها قاطی بشه از روی پای من تکون نمی خورد . ولی الان که 3 سالشه عاشق بازی کردن با بچه هاست . بچه ها با هم متفاوتند عزیزم نگران نباش فقط شرایط رو براش مهیا کن که بیشتر با بچه ها باشه . کم کم درست میشه
دختر من تا دوسالگی حتی یه کلمه حرف نزد ...دهنشو باز نمیکرد...فقط با دهن بسته می گف:اووووووم اووووووووم اما الان دوسال و هشت ماهشه...بیا بین...از دیوار راس میره بالا و بچه های بزرگتر از خودشو میزنه اینا رو گفتم که بگم اصلا نگران نباش...خوب میشه اگرم مهد نمیره بزارش مهد ...خیلی در این زمینه مفیده..
2706