2737
2734
عنوان

شیرین کاری و بازی نی نی ها

1569 بازدید | 30 پست
نی نی ها از همون اول پر از شیرین کاری اند و تشنه بازی همشون سرشار از شوخ طبعی اند خیلی از شیرین کاریها تو همشون مشترکه بعضی هاشون هم مختص یه نی نی خاصه بیاین از شیرین کاریها و بازیهایی که نی نی هامون با اون دنیای مارو شاد می کنند حرف بزنیم
29 بهمن ماه 91 دنیا مهربانیش را به ما ثابت کرد ،تو سالم وسرحال همچنان در آغوشمی ...یادم بماند دنیا هنوز با ما مهربان است.
سلام به همه دوستای خوبم تو این تاپیک بیاین از بازیهایی که با نی نی هاتون می کنید یا شیرین کاری هایی که اونا انجام میدند حرف بزنیم چیزای ساده ایی مثل دس دسی یا موش شدن نی نی ها فقط سن کوچولو ها رو حتما بنویسید تا بدرد بقیه هم بخوره بریم که رفته باشیم کرکره رو میدم بالا
29 بهمن ماه 91 دنیا مهربانیش را به ما ثابت کرد ،تو سالم وسرحال همچنان در آغوشمی ...یادم بماند دنیا هنوز با ما مهربان است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رستا اسم دختر گل منه و الان ده ماه وبیست و دو روزشه عکسش رو هم که کنار اسمم می بینید الان کلی شیرین کاری بلده اما بازی خاصی بلد نیستم باهاش انجام بدم میخوام از شما یاد بگیرم
2728
وقتی رستا سه ماهه بود باهاش این بازی رو می کردم انگشتهای یه دستمو بالای صورتش هی باز و بسته میکردم میگفتم کلاغه میگه قار قار قار قار میخوام بیام رستارو بخورم بینیشو بخورم قار قار میخوام بیام گوشش رو ... دهنش رو ... قار قار وهی دستمو میاوردم روی بینیش یا دهنش وزود میبردم بالا رستا با لبخند و ذوق سعی میکرد دستمو بگیره وکلی حال میکرد با این بازی ساده و من درآوردی
سلام مامان امیر محمد فکر کنم موضوع ما یه کم متفاوت باشه شیرین کاری با شیطنت یه کم فرق می کنه حالا میگم منظورم چیه صبر کن یه کوچولو...
انگشت اشارش رو نشون میده و میگه جی منظورش جیزه
وقتی میخواد کار خطری انجام بده م این کارررو میکنه البته به ما اخطار میده که میخوام کار خطرناک بکنم
قربونسش بشم عاشق اون انگشت اشارشم جالبه ما تا الان ا انگشت نشونش ندادیم
2738
منظورم از شیرین کاری چیزایی که میتونیم به نی نی ها یاد بدیم که هم حکم بازی براشون داره هم وقتی تو یه جمع اونو انجام میدند وبا عکس العمل و ذوق بقیه مواجه میشند کلی حال میکنند و اعتماد به نفسشون هم بالا میره
رستا تازه شش ماهش تموم شده بود یه روز چند بار جلوش دماغم رو چین دادم گفتم موش بشو زود یادگرفت با اینکه این موش شدن شیرین کاری مشترک تموم بچه های دنیاست و خیلی تکراری اما همه دورو بری ها کلی ذوق میکردند وقتی میگفتند رستا موش بشو و دماغ کوچولوی رستا پر از ماچ میشد هر دفعه

نجوا جون خوش او مدی اسم پسر گلت؟می تو نه حرف ج رو بگه الهی ..
سلام دوستم من با دخترم اتل متل یا کلاغ پر زیاد بازی میکنم زود یاد گرفت، انجامشون میده ، دالی بازی خیلی دوست داره ، حتی وقتی حواسم نیست اون میاد دالی میکنه ، صدای حیوانات را بهش یاد میدم ،
ظروف یکبار مصرف با قیمت عمده. 09127054303 غفارنژاد
خوش اومدی ارنیکا جون یادت رفت سن و اسم دخترت رو بگی
بوس دادن رو به رستا یاد دادیم هر وقت میگیم بوس بده لیاش رو به هم فشار می ده و یه بوس با صدا تو هوا می فرسته چشمک هم می زنه دو تا چشماش رو به هم فشار می ده و می خنده اگه بگیم گوش رستا کو دستش رو می ذاره رو گوشش امروز سعی کردم بینی رو بهش یاد بدم هر وقت گفتم کو بینی رستا دستش رو میذاشت رو گوشش
یک ماه پیش رستا رو نشوندم رو زانو هام دو تا مچش رو گرفتم وگفتم مامانو چند تا دوس داری ؟بعد دستاش رو بردم بالا و بلند گفتم ده تاااااا !!! بابارو چند تا دوس داری ؟ دوباره دستاش رو بردم بالا و گفتم ده تا اااا ! بعد خودم دستام رو بردم بالا و نشونش دادم وقتی دستش رو میبره بالا مشت نکنه با دستاش ده رو نشون بده حالا یاد گرفته تا می گی فلانی رو چند تا دوس داری دو تا دستای کوچولوش رو می بره بالا و می گه اه اه ه ه .......قربون انگشتای بازش برم
2706