2737
2734
عنوان

آموزش نقاشی کودک سه تا چهار سال

5073 بازدید | 24 پست
سلام دیروز اولین جلسه آموزش نقاشی دخترم بود هر چند که سر کلاس خیلی شیطنت می کرد اما ..... چون از قبل رنگ امیزی رو باهاش کار کرده بودم مربی گفت رنگ امیزیش خیلی خوبه اما دایره رو نمیتونه بکشه بطور مثال مربی یه خورشید براش کشید البته یه خورشید بزرگ بعد ازش خواست رنگش کنه که اون به خوبی رنگش کرد اما وقتی ازش خواست که یه دایره بکشه نتونست دایره رو دقیقا مثل مربی بکشه دایره هاش کوچک و بد ریخت بود دیشب هم هر چی ازش خواستم بکشه باز دایره هاش رو مناسب نمیکشید
http://www.google.com/imgres?imgurl=http://images.hamshahrionline.ir//images/2014/8/14-8-19-1114301408401207348_wps_30_Embargoed_to_0001_Tuesday.jpg&imgrefurl=http://www.hamshahrionline.ir/details/269326/Children/childrenandart&h=235&w=600&tbnid=F47Uhogy-cuz8M:&zoom=1&docid=O9NgZRx6xvSAOM&ei=N3h2VczpIILTU9OJg-AJ&tbm=isch&ved=0CHkQMyhUMFQ&biw=2144&bih=1057

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بهترین سن آموزش نقاشی بهترین سن برای شروع آموزش به کودکان از پایان 4‌سالگی است. البته این موضوع برای همه صدق نمی‌کند. بعضی امکان ماندن در یک جای مشخص تحت عنوان کلاس به مدت نسبتا طولانی را ندارند یا اینکه آمادگی پذیرش آموزش در ‌آنها شکل نگرفته یا بعضی‌ها در 3 سالگی امکان آموزش درونشان شکل گرفته است( که این مورد بیشتر در دختربچه‌ها به چشم می‌خورد) باید توجه داشت آموزش نقاشی به کودکان باید به روش غیرمستقیم باشد. یک مربی باید از موسیقی، تاتر، بازی، ‌قصه،‌ شعر و ... استفاده کند و فضایی به وجود آورد تا هنرجوی خردسال خود را با زبان تصویری آشنا سازد. نقاشی یک زبان بین‌المللی است. زبانی برای گفتن ناگفته‌های خود.
من کارم طراحی سیاه قلمه بچه بودم منم کلاس میرفتم بلد نبودم دایره بکشم همیشه یا بیضی میشد یا کج و کوله اذیتش نکن و نگران نباش اصلا مهم نیس الان کارای طراحی منو ببین متوجه میشی که نکشیدن دایره تو بچگی هیچ تاثیری رو من نداشته http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1144315&postID=44970267
طراحی سیاه قلم تضمینی از چهره sanaz.irani@gmail.com Tel : 09169718032 همراه با تل گرام و واتساپ
کشیدن دایره حواس جمع میخواد احتمالا دخترت بازیگوشه یا فکر تعطیلیه یا فکر هرجای دیگه است بچه ها نمیتونن همگی مثل هم باشند یا رو یه موضوع خوب تتمرکز کنن کشیدن دایره تمرکز میخواد بهش اهمیت نده ببین چه دایره هایی برات بکشه و اینکه شما حساس دید و مربیش بهش استرس وارد شده که نمیتونه بکشه اهمیت نده و نپرس ازش مطمن باش برات میکشه
طراحی سیاه قلم تضمینی از چهره sanaz.irani@gmail.com Tel : 09169718032 همراه با تل گرام و واتساپ
2738
اگه مربی این چیزارو نفهمه همون بهتر که از اون کلاس ببریش من حتی خط صاف هم بلد نبودم بکشم الان استادم‌کارامو تحسین میکنه البته استاد بچگی هام چون از دبیرستان به اینور دیگه کلاس نرفتم و میگه تو از من بهتری
ممنون مامان اهورا بیشتر از تجربیاتتون در مورد آموزش نقاشی به کودکان بگید مطمنن شما هم یه بچه دارید و به اموزشش فکر میکنید و یا آموزشش میدید گام هایی که یک مادر برای آموزش بچش باید پیش بره رو بگید تا مادرا استفاده کنن
عزیزم براش مثلا یه سکه بزار بگو دورش رو خط بکشه و هر چیز گردی رو بچه باید تمرین کنه یه جلسه کافی نیست برای اینکه بگیم اون بچه میتونه ادامه بده یا نه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
لطف داری عزیزم ممنون پس به مربیش هم بگو زیاد حساسیت نشون نده و غیر مستقیم حواسش بهش باشه اگه گفت نمیشه ببرش جای دیگه نذار احساس کنه یه چیزی کمتر از بقیه بلده یا باورش شه نمیتونه بکشه بهش بگو چه خوب کشیدی از دفعه پیش خیلی بهتره و تویقش کن اون حتما تو خفا دایره رو خودش تمرین میکنه فقط تشویقش کنه نگو اصلا خوب نیس
مرسی عزیزم چشم اگه قابل بدونید در خدمتتون هستم منم یه پسر دارم که فعلا ۳ سالشه و خط خطی میکنه اما بهش زیاد فضا میدم اگه سوالی داشتید خوشحال میشم هم شما هم بقیه در خدمتتون باشم البته کوچیکتر از این حرفام
نوشین جان من شرمنده ام اینو میگم اما تو کار طراحی و نقاشی نباید از ابزار استفاده کرد به ما نه خط کش میدادن نه چیز گرد چون اشتباه و مصنوعیه و بچه متکی میشه ما حتی پاکن هم کم باید استفاده میکردیم اگه اشتباه میکشیدیم استادمون میگفت پاره کنید دوباره بکشید پاکن هم نبود
2706