2752
2734
پسر من 4 سالشه همسن سالهای خودش همه تبلت دارن باهاش بازی میکنن پسرم خیلییییییی غصه میخوره چون به پسرم اجازه بازی نمیدن
چه مارکی براش خوبه؟از نظر بازی فکری و هوشی و....
تبلت طوری باشه که بتونم ازش به عنوان اینترنت هم ازش استفاده کنم؟
قیمتش هم خیلی گران نباشه چون میخوام قسطی بخریم
خــدایــــــــــــــــا دستهایم را به سویت بلند میکنم... دستهایم را خالی بر نگردان
ﺗﺒﻠﺖ ﺑﺮﻧﺪﻫﺎﻱ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﭼﻴﻨﻲ ﻫﺴﺘﻦ اﻣﺎ ﺷﻤﺎ اﻧﺪﺭﻭﻳﺪ ﺑﮕﻴﺮ ﻛﻪ play store ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻛﻪ اﭘﻠﻴﻜﺸﻦ ﻫﺎﻱ اﻣﻮﺯﺷﻲ ﺑﺘﻮﻧﻲ ﺑﺮﻳﺰﻱ ﻗﺒﻞ ﺧﺮﻳﺪ ﺑﺎ ﻛﺴﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺩاﺭﻥ ﻣﺸﻮﺭﺕ ﻛﻦ ﻛﻪ ﭼﻴﺰ ﻣﻌﻘﻮﻟﻲ ﺑﺨﺮﻱ ﺑﻪ ﻋﻨﻮاﻥ ﻣﺜﺎﻝ اﭘﻞ و ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﺑﺮﻧﺪ ﺧﻮﺑﻲ ﻫﺴﺘﻦ اﻣﺎ ﮔﺮﻭﻧﻦ ﻭﻟﻲ ﻣﺘﻓﺮﻗﻪ ﺯﻳﺎدد ﻫﺴﺖ
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم من تابستون واسه پسرم گلکسی تب2 سامسونگ خریدم راضی هستیم پسرم باهاش بازی میکنه منم اینترنت گردی کلا راضی هستیم
زندگی قصه تلخیست که از آغازش بس که آزرده شدم چشم به پایان دارم...
ما هو آوی داشتیم فقط بگم عالی بود سامسونگ و ایسوس خیلی خوبن اما قیمتشون بالاست به خصوص برا یه بچه 4 ساله شوهر من مخابرات خونده میگه تمام تجهیزات مخابرات ایران هوآوی هستش روی کارتن تجهیزاتش عکس یه سگ نگهبان کشیدن یعنی اگر ندزنش اصلا نیاز به تعمیر نداره واقعا هم همینطور بود
هرکودکی که متولد میشود با خود این پیغام را می آورد که خداوند هنوز از انسان ناامید نشده است خداوند برای گلهایی که برایمان می فرستد منتظر پاسخ است...
ما هو آوی داشتیم فقط بگم عالی بود سامسونگ و ایسوس خیلی خوبن اما قیمتشون بالاست به خصوص برا یه بچه 4 ساله شوهر من مخابرات خونده میگه تمام تجهیزات مخابرات ایران هوآوی هستش روی کارتن تجهیزاتش عکس یه سگ نگهبان کشیدن یعنی اگر ندزنش اصلا نیاز به تعمیر نداره واقعا هم همینطور بود
هرکودکی که متولد میشود با خود این پیغام را می آورد که خداوند هنوز از انسان ناامید نشده است خداوند برای گلهایی که برایمان می فرستد منتظر پاسخ است...
2706