2733
2734
شوهرم نگرانه که بعد از ورد بچه از هم دور بشیم یا خیلی چیزا تغییر کنه برای همین تردید داره...
منم خیلی مطمئن نیستم...شما که بچه دارید تجربه تون چی میگه؟
واقعا اون صمیمیت و تو سر و کله هم زدن زوج های جوون بعد از ورود بچه هم ادامه داره؟
یا نه زندگی جدی تر میشه و....
به لحاظ راحتی و اینا چی
مسئولیت هاش خیلی سنگینه؟
در کل خیلی دوست دارم تجربه هاتونو بدونم...
میخواید سالم و جوون باشید و پوستتون بدرخشه؟؟؟؟

پس میوه وسبزی و خشکبار بخورید و گوشتو لبنیات کم کنید!
عزیزم با ورود بچه همه چی عوض میشه مخوصا تا یک یا 2 سالگی بچه...
صمیمیت کم نمیشه برا ما که بیشتر شده .
ولی زندگی جدیتر میشه و مسئولیت بیشتر میشه
ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉
برای ما که تا حالا تغییر نکرده نمیدونم بدنیا بیاد چه جوریه
خانم ها و اقایون مسئول خداییش تا کی نمیتونم اسم کاربریمو عوض کنم .
پسرم وقته زنشه هنوز اسمکاربریم رادین کوچولو هه.
هر چی ایمیل هم میدیم که تاثثیری نداره .

اینطوری خوبه حالا؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صد در صد یکم شرایط تغییر می کنه ، به نظر من بهش امید بی خود نده ، باید با دید کامل بچه دار بشید عزیزم! من الان باردارم توی این 4 ماه ، چون ویار دارم خیلی چیزها تغییر کرده ، ما خیلی اهل سفر بودیم، از همین حالا همه چیز تعطیل شده ! صد در صد بعدها هم بدتر می شه
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
2728
مسئولیتها بیشتر میشه هردو خسته تر از همیشه
دیگه باید خیلی حرفها و کارا رو رعایت کنید حتی جلوی نوزاد
ولی صمیمیتتون به خودتون ربط داره یعنی مدیریت خودتون اولویت بندی بین همسر و فرزند
@2bare_man
من هر کسی رو که دیدم شرایطشون یکم فرق کرده ، ولی صمیمیت به این بستگی داره که شوهرتون چقدر درک کنه شرایط رو، یعنی فکر کنه این بچه مال جفتتون هست ، و شما هم یه آدمی با ظرفیت محدود!
ضمیمیت به خودتون بستگی داره! و به درک جفتتون از زندگی ، ولی به نظر من بهش امید الکی نده ، باید آماده مسئولیت باشه !
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
2738
بابا همه چی کن فیکون میشه
کم چیزی نیست که
اییییییییییییییییین همه مسئولیت هههههههییییییییی مخصوصا اولاش تا بیاد رو روال بیفته افتضاحه ولی بعد که بچه بزرگتر میشه اوضاع هم بهتر میشه
بچه ما الان یه سالشه تااااااااااااازه یه خورده روابطمون مث سابق شده که اونم بالاخره یه رابطه سه نفره است نه دو نفره
بستگی به خودتون داره.واسه ما که فعلا تغییری نکرده.البته من و شوشو هنوز رابطمون مثل همون روزای اوله.من همیشه فکر میکردم.بعد یک دو سال از زندگی مشترک روابط یکم تغییر می کنه،الان 4 ساله از ازدواجمون میگذره اما انگار نه انگار.خدا رو شکر هیلی بیشتر از قبل هم همو دوست داریم .الانم که ماه 7 بارداریم رابطمون همونطوریه.البته باید خودت سعی کنی نذاری چیزی بینتون کمرنگ بشه عزیزم.
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین
ما اولش که هردومون جو زده بودیم یکم چرا از هم دور شدیم ولی خیلی زود روابطمون مثل قبل شد شاید خیلی هم بیشتر هوای هم داریم اصلا نگران نباش
لباسهای کاملا نو و شیک و... در وبلاگم... یه نگاه بندازین ضرر نداره

http://frooshi92.persianblog.ir
تغییرش به شدتی نیست که روابط بعد از رفتن زیر یک سقف تغییر میکنه. یعنی اساسی ترین تغییر زمانی هست که وارد یک خونه میشید .نسبت به قبل از اون یعنی زمان نامزدی و عقد............

بعد از ورود بچه زندگی تازه هدفمند میشه . شروع میشه و معنی پیدا میکنه.

من کلا زندگی با بچه رو بیشتر میپسندم.

شوهرم هم همینطور.

این اشتباه هست که ما دوست داشته باشیم ریتم زندگی همیشه یکسان بمونه.
میخوام یک واقعیت رو بدنی که با نیومدن بچه بعد از مدتی روابط تو زندگی تغییر به مراتب بدتری میکنه.
یک صبحدم ز گلستان گذشته ای
شبنم هنوز بر رخ گل آب میزند
باید تغییر کنه عزیزم ولی لزوما تغییر بد نیست من یه نی نی یک ماه و نیمه دارم هیچی هم تعطیل نشده خرید میریم گردش میریم سفر میریم تازه کلی هم انگیزه پیدا کردیم همش میگیم بریم فلان جا نی نی ببینه روابط هم شکلش عوض میشه سرد نمیشه درسته خستگی و بی خوابی هست ولی بیشتر به هم کمک می کنین هوای همو دارین .ما که هردومون میگیم کاش زودتر این فرشته اومده بود تو زندگیمون
2706