2726
عنوان

دکتر قنبری پوست مو زیبایی

| مشاهده متن کامل بحث + 50491 بازدید | 332 پست
آقای دکتر راجع به موهای زائد زیر چونه (غبغب) راه حل بدید ؟؟؟؟؟ ایا بعد از لیزر برگشت هم دارن ؟؟؟؟؟؟

لیزر بهتره یا الکترولیز ؟؟
زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مامان اینده
*کاربر تایید شده*
1391/3/9 12:37 ب.ظ

چند سال پیش روی بازوم یه نقطه قرمز دیدم.الان بیشتر شده و 7-8 تا شده.روی ساعدم و بازوی دیگه ام هم دراومده.اینا چرا بوجود اومدن و چطور از بین ببرمشون؟

الان 8ماهه روی تمام گردن و سینه و پشتم جوشهای ریز دراومده.دکتر اریترومایسین 4% تجویز کرد .دو دوره استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم.چطور اینها رو از بین ببرم.

ابروهای من تنک وکم پتشه و موهای ابروم نازکه.آیا راهی برای ضخیم تر شدن موهای ابرو و رشد موهای جدید درابرو هست؟

کاشت ابرو رو توصیه میکنید؟دکتر به من گفت چون موهای سرم و پشت گردنم ضخیمه وموهای ابروهام نازکه اگه بکارم طبیعی دیده نمیشه.نظر شما چیه؟
میتونید جایی یا دکتری برای کاشت ابرو پیشنهاد بدید که ماهرباشن و نتیجه کار طبیعی بشه؟خودتون انجام میدیدن؟

برای از بین بردن چروکهای ظریف روی پیشانی مخصوصا چروکهای عمودی وسط پیشانی چه باید کرد؟برای جلوگیری از عمیق تر شدنشون چی؟به جز بوتاکس پیشنهاد دیگه ای دارن؟

برای اقایان کاشت مو سن خاصی داره؟حتما باید کل سر کاملا بی مو شده باشه تا موبکارن؟لابلای موهای خود فرد نمیشه موکاشت تاحجم موهاش بیشتر دیده بشه؟

میتونید جایی برای کاشت مو برای اقایان معرفی کنید که کارشون واقعا خوب باشه و نتیجه کاملا طبیعی بشه؟
خودتون انجام میدین؟

متشکرم
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
سلام.من صفحه 3 سوال پرسیده بودم.
منتظر جوابتون هستم.
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
ه
کاش می دانستم این سرنوشت راچه کسی برایم بافته ..
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

ملیح**مامان سه قلوها**DesiSmileys.com:

2706