2410
2553
عنوان

دکتر قنبری پوست مو زیبایی

| مشاهده متن کامل بحث + 50443 بازدید | 332 پست
سلام آقای دکتر خسته نباشید
من یه تقویت کننده ابرو میخواستم که واقعا" موثر باشه موهای ابروی من نسبت به بقیه قسمتهام کم پشته و مدل پراکنده داره اگه کمکم کنید ممنون میشم با تقدیر و تشکر از زحمات جنابعالی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فاطی
*کاربر تایید شده*

با سلام

من تقریبا 3 ماهی هست زینک پلاس می خورم +گاهی هم امپول بی پنتن و بیوتین می زنم الان ریزش موهام خیلی کمتر شده ولی کف سرم معلومه بخصوص وقتی موهام خیس باشه اسپری مای رو هم دو روز دارم استفاده می کنم و به خاطر خارش شدید سرم شامپو کل تار .و برا تبلی تخمدان هم سیپروترون کامپاند

تو رو خدادارویی هست که باعث بشه کف سرم از این کم پشتی در بیاد افسردگی گرفتم اعتماد به نفسم صفر شده

با سلام

من تقریبا 3 ماهی هست زینک پلاس می خورم +گاهی هم امپول بی پنتن و بیوتین می زنم الان ریزش موهام خیلی کمتر شده ولی کف سرم معلومه بخصوص وقتی موهام خیس باشه اسپری مای رو هم دو روز دارم استفاده می کنم و به خاطر خارش شدید سرم شامپو کل تار .و برا تبلی تخمدان هم سیپروترون کامپاند

تو رو خدادارویی هست که باعث بشه کف سرم از این کم پشتی در بیاد افسردگی گرفتم اعتماد به نفسم صفر شده
سلام آقای دکتر
با سپاس فراوان
آقای دکتر من از هفت سالگی تا ٢٢ سالگی عینک طبی میزدم و الان ٥ ساله که عمل کردم، اما روی بینی ام جای عینکم نمیره ، مخصوصا وقتی میرم تو آفتاب ، جای عینکم اینقدر قرمز میشه که انگار سوخته ، چند تا دکتر هم نشون دادم و گفتند مشکل خاصی نیست فقط پوستت حساس شده و باید بهش زمان بدی ولی الان پنج سالهههه، چیکار کنم خوب بشه؟؟؟؟؟
سؤال دومم
روی کتفم یه تیکه گوشت اضافه دارم که بعد از زایمان به وجود اومده، چیکارش کنم؟؟؟؟
خدایا ممنونم که هیچ وقت تنهام نزاشتی و همیشه در زندگیم جریان داشتی. دوستت دارم
2456
کمکم کنید

27 سال سن دارم. موهایم کم پشت. بعد از زایمان مثی همه دوره ریزش را تا 8 ماهگی پسرم سپری کردم. بعد از آن متوقف شد تا اینکه برای اولین بار موهایم را رنگ کردم. از آن موقع ریزش موهای من خیلی زیاد شده! در ضمن من IUD دارم و کلاً دچار کم خونی هستم(البته نه بطور شدید)!
مدت دو هفته هست که اقدامات زیر را انجام می دهم:
1-هفته ای دو بار، یکبار با روغن زیتون مخصوص مو و یکبار با روغن خاویار موهایم را چرب کرده، بعد از 3 الی 4 ساعت به حمام می روم و در پایان شستشو موهایم را با شامپو آلپسین شسته و بعد از حمام با تونیک آلپسین مرطوب می کنم. در ضمن وقتی از تونیک اسنفاده می کنم سرم می سوزد و خنکی عجیبی پیدا می کند که البته گفتند همه این حالت رو دارند. تا حداقل سه روز بعد هم موهایم مخصوصاً اوا صبح خیلی میریزد!
2- هفته ای 4 روز 10 الی 15 تا بادام مصرف می کنم.
3- قرص آهن و نوتریکاپ را با یک لیوان شربت ویتامین C مصرف می کنم.
سوالات:
1-موهایم تا روی شانه بلند است. آیا با این وضع ریزش مو لازم هست موهایم رو حتماً کوتاه کنم؟
2-آیا ممکن است این شامپو با موهای من سازگاری ندارد؟ و باید از ادامه مصرف آن خودداری کنم؟
3-اگر رنگ کردن با عث ریزش موهای من شده است آیا دیگر نباید موهایم را رنگ کنم؟
4- اگر تمهیدات دیگری لازم هست ممنونم راهنمایی کنید

مرسی از جوابتون آقای دکتر . من پیش دکتر خودم که میرم شامپو بهم معرفی میکنه و استفاده میکنم . اگه قراره مارک گفته نشه پس چی گفته بشه ؟
جوابهاتون بیشتر برای کشوندن افراد به مطبتون هست
بازم ممنون
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
2714
با سلام

اقای دکتر یه سوال در مورد نمک حمام دارم ایا واقعا تاثیری در از بین بردن نواحی سیاه بدن (زیر بغل و ناحیه تناسلی ) دارد؟

دکتر زنان برای نواحی تیره بدن به من کرم سروینا رو دادن ولی تاثیری نداشت

ایا راهی هست که براحتی این تیرگی ها رو از بین برد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منتظرجوابیم اقــــــــــــــــــــــــــــــــــــــای دکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتر
سلام اقای دکتر
صورتم به شدت چربه به طوری که هیچ کرمی نمیتونم استفاده کنم چون سریع صورتم خیس میشه و خیلی افتضاح خیس عرق میشه
کرم ضد افتاب مناسب برای پوست خیلی چرب چی معرفی میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟
Lilypie First Birthday tickers
2706