2737
2739
عنوان

چه شیرخشکی؟

781 بازدید | 9 پست
سلام مامانا پسرم 39 روزشه.شیرخودمو می خوره ولی سیر نمیشه آخه شیرم کمه.می خوام یک یا دو وعده شیرخشک بدم.تا الان نان میدادم حالا می خوام عوض کنم
شما چه مارکی رو پیشنهاد می کنید؟؟؟؟؟نمی خوام نی نیم شیرخشکی بشه می خوام شیر خودمم بخوره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ببلاک ازاول دادم تا الان که 8ماهست مشکلی نداشته
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
رها جان پسر منم سیر نمیشه با شیر خودم و بعد از اینکه دو تا سینه امو بهش دادم اگه هنوز دهنش کج باشه بهش شیر خشک میدم.
الان 4 ماهشه.
من اوایل نان1 میدادم ولی بعدش دکترش گفت سودش تو جیب اسرائیلی ها میره ببلاک بدین.

نمیدونم ببلاک سودش تو جیب کجا میره! ولی پسر من هر دو رو خوب میخوره و وزن گیریش هم خوبه.
البته میگم من به مقدار خیلی کم در صورت نیاز میدم. تغذیه پسرم با شیر خشک نیست.
لی لی جون.دقیقا منم فقط می خوام برای کمکی بدم.پسر منم وزن گیریش خوبه الحمدلله.ولی بعد از خوردن دوتا سینه هنوزم به قول شما دهنشو کج می کنه و می خواد

ببلاک دادی.شیرخودتم مثل قبل خوب می خورد؟
2740
منم مثل شمام . یه دو وعده ر روز بهش میدم
پسرم 21 روزشه
شیر خشک آپتامیل رو از اول بهش دادم . از همه نظر عالی بود
خدایا ازت ممنونم که منو در حد ایوب می بینی .
اما میشود دیگر تمامش کنی؟؟؟؟..........بریـــــــــــــــــده ام