2737
2739

اینا چیه میخرید جیب این کلاه بردارارو پر میکنید من خودم اصن کانال میزنم بیایید براتون هر روز ویس خوب میذارم زندگیتون خفن میشه 

یه قرون پول هم نمیگیرم

والا به خدا

دستا بالا دستا بالا ...😂😂😂😂میبینم که با ریتم میخونی
ممنون از جواب دادنتون🧡..فقط یه سوال مشاور یا روانشناس خوب سراغ دارین؟ غیرحضوری باشه..

خواهش میکنم نه سراغ ندارم ... ولی طبق تجربم این دوره ها از ۱۰۰۰تا روانشناس بهتره اگه از نظر قیمتم گرونه یکیشو بخرین تا مطمئن بشین خوبه من خودم دونه دونه خریدم... یادمه وقتی خریدم افسردگی شدید داشتم شبا نمیتونستم اروم باشم بی قرار بودم ...همش احساس میکردم به پوچی رسیدم ولی خداروشکر الان خوبم لا اینکه یکی در میون کار میکنم دوره هارو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش میکنم نه سراغ ندارم ... ولی طبق تجربم این دوره ها از ۱۰۰۰تا روانشناس بهتره اگه از نظر قیمتم گر ...

سلام..ببخشید میشه درخواست دوستی و اونجا حرف بزنیم درمورد دوره‌های سوده هروی؟..ممنون میشم جواب بدین🌷

@fatemeh999    

2742
2740
شما چیکارکردی که افسردگیتون خوب شد منم افسردگی دارم

ببخشید دیر پیامتونو دیدم خیلی کار انجام دادم 

میرفتم طبیعیت با خدا حرف میزدم اما حرفای مثبت نه نا امید کننده

تو طبیعت شاید نیم ساعت میشستم و سکوت میکردم و فقط به منظره نگاه میکردم که یه مدل مدیتیشن بود برام 

تو خونه مدیتیشن کردم

کتاب ۴ اثر فلورانس رو خوندم 

دعا کردم نمازمو سر موقع خوندم( من اصلا ادم مذهبی نیستم و از مذهبیام خوشم نمیاد ولی به نماز خیلی اعتقاد دارم)

غیبت نکردم

حرفای اضافه رو حذف کردم

نوشابه و قند و شکر و فست فود نخوردم

پیاده روی کردم

فیلم و سریال منفی نمیدیدم

آهنگ بد گوش نمیکردم

الان فقط همینا به ذهنم اومد انشالله شمام انجام بدین خوب میشین

2706