موضوع بحث

رنگ کردن مو در ماه آخر بارداری

1392/12/27 14:01 26
موضوع بحث: رنگ کردن مو در ماه آخر بارداری
سلام خانوما من هفته 37 هستم میخوام بدونم میتونم موهامو رنگ کنم؟واسه نی نیم ضرر نداره؟موندم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنین .مرسی.
ذهن همه چیز است
هرآنچه می اندیشی همان خواهی شد...
من هفته 29 هستم این هفته وقت دکتر دارم می خوام ببینم می زاره رنگ کنم اخه جشن سیسمونی با این موهااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خدایا بخاطر مهربونترین همسر دنیا ازت ممنونم
سمیه دکتر من که نذاشت گفت فقط ساقه ها ولی ریشه مو اصلا نباید رنگ بشه منم هفته 34 هستم
روشا هستی من
میخوام ساقه هارو مشکی کنم تا یه دست بشه
روشا هستی من
به هیچ عنوان .باعث آلرژی در جنین در ماه های آخر میشه
پس چرا دختر خالم واسه زایمانش رنگ کرد ؟؟؟؟؟
خیلیا میگن ماه اخر بی ضرره اما من میترسم میخوام بدونم کسی از دکترش پرسیده؟من این هفتهرفتم دکتر اما یادم رفت بپرسم.......ههههههههههه........ وقت بعدیم 20 اردیبهشته احتمالا 25 هم زایمانه......میخوام قبل 20 رنگ کنم.......شما نمیدونین نظر دکترا چیه؟
ذهن همه چیز است
نظر دکترا فرق داره واسه من که اصلا نذاشت. ولی همکارم تا حالا 2 بار رنگ کرده دکترش گفت تو ماه 9 اشکال نداره ولی دکتر من ازش پرسیدم گفت مواد شیمیایی از طریق پوست سر وارد خون میشه و به شدت ضرر داره و به ریسکش نمیارزه
روشا هستی من
اخه من تو بارداریم همیشه با موبایل و لپ تاپ کار کردم و به اندازه کافی ضرر رسوندم به نی نی ..............میگم اگه کاملا بی ضرره رنگ کنم
ذهن همه چیز است
دکتر به خواهر من گفت اصلا چنین ریسکی نکن رنگ مو در روزهای پایانی حاملگی باعث آلرژی کودک میشود
تو هیچ کتاب بارداری ننوشته که ضرر داره تو بیشترشون نوشته ماه های اول بهتره که انجام نشه
دیگه خودتو میدونین .واقعا زیبایی مو براتون از سلامتی بچه تون مهم تره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رنگهای گیاهی چطور؟چیزی شنیدین ازشون؟
ذهن همه چیز است
ای بابا وجدانم و قلقلک ندههههههههههههههههههه الی خانمممممممم
منم رنگ نکردم بیتا جان منم همش پا لب تابم سر کار هم همش پا سیستم ولی ناچارم رنگ مو که ناچاری نیست
روشا هستی من
http://www.ninisite.com/content/index.asp?contentID=612
موافقم البته بازم از دکترم سوال می کنم اگه بگه اشکالی نداره رنگ می کنم اخه موهام چند رنگ شده اما اگه بگه نه که دیگه نهههههههههههه
مرسی ازنظراتون فکر میکنم رنگ نکنم بهتره.................به ریسکش نمی ا رزه مگه نه؟
ذهن همه چیز است
منم شنیده بودم بوی رنگ برای ریه ی نی نی ضرر داره
اما دخترخاله ام برای زایمانش هایلایت کرد و اصلا هم خدارو شکر مشکلی نداشت نی نی اش
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
سلام من هفته 39 هستم وقتی 36 هفته بودم از دکترم پرسیدم گفت مشکلی نداره منم رنگ کردم
ارسال پاسخ و نظر شما