2733
2734
عنوان

دکتر نفیسه کاشانی زاده و شیرین قاضی زاده

| مشاهده متن کامل بحث + 32212 بازدید | 50 پست
خودش که دستمز نگرفت. جای بخیه هم یک خط باریک و کمی برجسته است.
من خودم اول میرفتم پیش صفارزاده و تازه با تخفیف چهار تومن میشد!!! منم فکرکردم میخوام اینقدر پول بدم به خاطر اینکه شنیده بودم بعداز عمل مریض های صفارزاده راحترند و کمتر اذییت میشوند.آخه وقتیدوتا دکتر توی یک اتاق عمل و با یک مواد کار رو انجام میدند چطور یکی باید سه تومن دستمزد بگیره؟؟ این واسه اینه که هستند کسایی که این پول رو میدند.منم که نمیخواستم طبیعی باشم پس دکترم رو عوض کردم و خیلی خدارو شکر میکنم که پول زور ندادم
CafeMom Tickers
منم پارسال پیش خانوم کاشانی زاده زایمان داشتم سزارین خیلی خانوم خوب و آروم و خوش برخوردی هستن واقعا اصلا پولکی نیستن ویزیتشون به همراه سونو پارسال 10 تومن بود ولی مطبشون شلوغه خیلی و این شلوغی باعث میشه اونطور که باید توجه نشه که کاملا طبیعی چون مراجعه کننده شون زیاده و این که اصلا اهل سونوگرافی و این چیزا نیستن نهایت 2 تا سونو برات بنویسن توی طول بارداری حتی برای انجام آز غربالگری هم اصرار ندارن میگن اگه خودتون تمایل دارین که این به نظرم خیلی خوب نیست من خودم دچار مشکل شدم مگر اینکه خودتون ازشون بخواین در غیر اینصورت خیلی اهل این چیزا نیستن عمل سزارینشونم خیلی خوب بود سوند هم اصلا وصل نمیکنن بعد از عمل بهتون سر میزنن از لحاظ اخلاقی واقعا متعهد و فوق العاده با شخصیتن با بیمارستانهای بقیه الله و نجمیه و خاتم و عرفان و ساسان هم قرار داد دارن به هیچ وجه هم پول اضافه ای نمیگیرن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پیش قاضی زاده سز شدم سال 89 کارش عالیییییییییییییی بود ولی متاسفانه بدیش همین شلوغیش بود
یه سوال دکتر کاشانی هم چند نفزی میرن تو برای ویزیت؟
راستی چقدر هزینش خوب شده دکتر کاشانی
من که سال89 بیمارستان خاتم 2300 دادم بدون بیمه تکمیلی البته خود دکتر قاضی زاده شرط پرونده تشکیل دادنش این بود که آزاد حساب کنیم
با تعریفایی که از شما شنیدم تصمیم گرفتم برم سراغ کاشانی تحت نظر باشم انشالله برای بچه بعدی و آینده
خداجونم مراقب دو تا فرشته کوچولوی ما باش
Lilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
مل مل چطوری از بیمه تامین اجتماعی اون هزینه رو گرفتی ??
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد
2728
بچه ها سلام به نظروتون برای چکاب و آزمایش های اولیه قبل بارداری برم پیش خانوم دکتر کاشانی زاده یا نه انقدر شلوغه وقت نداره؟!!!!
یه کهنه شراب که ۳۰ سالشه به جز من یه می خونه دونبالشه یه کهنه شرابه که این سال ها گمون می کنم بهترین سالشه خدا جونم ممنونم از هدیه قشنگت که تو دلم گذاشتی :-)))
سلام بچه ها سلام هسنی جون منم سوالم همینه برای چکاب و آزمایش های اولیه قبل بارداری برم پیش کاشانی زاده یا قاضی زتده یا هر دو؟؟؟؟؟
خداجونم به حق علی اصغر امام حسین، دامن همه منتظرا رو سبز کن ...
2738
من دوماه پیش با کاشانی زاده تو عرفان سزارین شدم...عاااااااااالی بود...تو تاپیک دکتر بیمارستان هزینه توضیحات کامل دادم اگه دوس داشته باشین بیشتر بدونین...البته مراقبتای بارداریم با صفارزاده بود ..
منم سال 88 پیش کاشانی زاده در بیمارستان بقیه الله طبیعی زایمان کردم. خیلی خیلی عاااااااااااااااااااالی بود آرامش و متانتش خیلی زیاد بود. بدون اینکه زیر میزی بگیره موبایلش رو داد و گفت هر موقع دردت شروع شد زنگ بزن میام بیمارستان. سال 88 زایمان من فقط 600 هزار تومن شد که بیمارستانهای خصوصی مثل صارم 3 میلیون میگرفتن.
دوستان گلم سلام. من هفته ششم بارداری هستم. میخواستم دکتر زنان خوب انتخاب کنم. بین سه تا دکتر موندم... خانم دکتر نفیسه کاشانی زاده...که تعریفش رو اینجا زیاد شنیدم خانم دکتر شیرین قاضی زاده...دکتر خانوادگی دوست نزدیکم خانم دکتر مریم کاشانیان...از اقوام دوستم هستن ممنون میشم اگر کسی پیش هر کدوم رفته راهنماییم کنه
دکتر کاشانی زاده واقعا دکتر با سواد و خوبیه. با اینکه مطبش خیلی معطلی داره ولی وقتی میری داخل و میبینیش با آرامش و اخلاق خوبش آدم آروم میشه. دکتر کاشانی طرفدار طبیعیه ولی اگر کسی سزارین بخواد اصرار نمیکنه. زیر میزی هم اصلا نمیگیره. ویزیتش هم الان با سونو گرافی ٣٥ تومنه. شماره موبایلش رو هم ٢ ماه آخر میده ولی قبل از اونم یه کارت بهت میده که هر کدوم از بیمارستانای طرف قراردادش بری سریع کارت رو راه میندازن و با دکتر تماس میگیرن. البته اگر زودتر بخوایین هم موبایلش رو میده. من خودم ماه ٧ ازش گرفتم. کلا که دکتر خیلی ماهیه.
2706