2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه عالمه ریپلای داشتماااا 

اعععع

ترکوندین 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

همیشه یه عده ته تاپیکا دعوا راه مبندازن احتمالا ته اینم دعوا راه انداختن

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
یکسری دوستان نامحترم اومدن توهین کردن چرا زود بچ ه دار ‌شدی😐

استارتر هم خوب زبون داشتن کلی حرف نامربوط زدن

دو طرف هم برای هم کم نذاشتن 

متاسفانه توهین خیلی راحت شده 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
استارتر هم خوب زبون داشتن کلی حرف نامربوط زدن دو طرف هم برای هم کم نذاشتن  متاسفانه توهین خیل ...

انصافا دلم سوخت. برا چی میان میگن زود بچه دار شدی

یه نفر پیدا شده از زندگیش راضیه و خوشبخته چیکارش دارن میخوان از زندگی دلسردش کنن

رها کن دیگه شما هم 

فلسفه بسته شدن تاپیک جلوگیری از توهین و مکدر شدن کاربرهاست 

علاقه به دعوا ندارید که دوباره بحث رو باز میکنید و کش میدید 

کسی که شاد  و خوشبخته حسرت اثباتش رو نداره . مطمئن باشید  

انصافا دلم سوخت. برا چی میان میگن زود بچه دار شدی یه نفر پیدا شده از زندگیش راضیه و خوشبخته چیکارش ...

بله با جملات بد کوبیدنش ایشونم کم نیاورد و بدتر توهین کرد 

2706