2737
2734
از روز تولد دخترم چون هدیه رو کادو نکرده بود زدیم به تریپ هم!فکر نمی کردم قهرمون انقدر طول بکشه البته دلایل دیگه هم داشت اگه لازم باشه همشو بگم
البته خواهر و برادرام هم دامن زدن و اتیش بیار معرکه بودن ............هیچکس هم سعی نکرد اشتیمون بده در طول این سالها تا اینکه بعد از تولد دخترم اومد پیشم و اشتی کردیم اما دوباره سر سنگین شده خییییییییییییییلی دلم براش تنگه چون یکماه ندیدمش

کمکم کنید میترسم باز هم کسی چیزی گفته باشه دیگه خونمون نمیاد و با اینکه نزدیکیم دیگه همدیگه رو نمیبینیم

چکار کنم؟پیامک هم زدم اما بازم دلم می خواد ببینمش........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وایی عزیزم حتی اگه اون مقصر باشه برو اشتی کن نزار بینتون فاصله بیفته
بعد فوت مامانم تنها کسی رو که دارم خواهرمه خیل دوسش دارم اونم همینطور هیچ کی جای خواهره آدمو نمیگیره
سلام پونه جون
همین الان بهش زنگ بزن بگو دلم خیلی برات تنگ شده بود دوست داشتم صداتو می شنیدم...حرف خودبخود میاد اخرش بگو یه چیزی میخوام بگم خواهشادرمورداون دوسال نه حرف بزن نه حرف میزنم هرچی بود تموم شده....
2738
چقدر دلیل قهرتون مسخره بود (ببخشید رک میگم) ،‌ خوب کادو نکرده بود که نکرده بود ،‌دستش درد نکنه که هدیه آورده.

عزیزم شما برو سمتش اون الان منتظره شما یه قدمی برداری.
شوهرم نمیاد خونشون....شوهر اونم نمیاد بیشتر من مقصر بودم

چون وقتی بچش بدنیا اومد نرفتم پیشش خیلی ظلمش کردم بابام که فوت شد بدتر شد

نمی خوام مامانم در این حالت از دنیا بره..............من خبلی لجبازم مامانم اشتیمون داد
شوهرم نمیاد خونشون....شوهر اونم نمیاد بیشتر من مقصر بودم

چون وقتی بچش بدنیا اومد نرفتم پیشش خیلی ظلمش کردم بابام که فوت شد بدتر شد

نمی خوام مامانم در این حالت از دنیا بره..............من خبلی لجبازم مامانم اشتیمون داد
2706