2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه محلشون نده 

روز ها یی که آرزو خانم بهترین همکلاس مریم بود مشق های کلاس اول ما قصه های امین و اکرم بود روز هایی که هم کلاسی ها شعر و لبخند بخش میکردند بوی خوب کتاب می آمد آب و آیینه بخش میکردند سفره ی پاره ی کتابم را واژه ی نان تازه پر میکرد جیب پیراهن سفیدم را دست های مغازه پر می‌کرد باز مادربزرگ ثانیه ها ساعت هفت و نیم می‌خوابید  شنبه ها صبح دیرمان میشد خانم آفتاب می‌تابید  کاش از کیف کهنه ی دیروز بوی خوب کتاب می آمد کاش زنگ علوم برمی‌گشت کاش زنگ حساب می آمد.....برای من دعا کنید به حق روزهای خوب زندگیتون 
2731
چرا نمیان؟

با شوهرم قهرن یه سال رفتم خونم نه خونم دیدن نه وسایلم دیدن یه دفعه بابام دعوت کردم کلی تدارک دیدم بعد بهش زنگ زدم ببینم کی میاد گفت نمیام دوباره عمل کردم خودش زنگ زد گفت میام خونت کلی تدارک دیدم با شکم بخییه نیومد الانم که از چهارشنبه مامانم گفت میام تهران سه دفعه زنگ زدم گفتم غذا درست میکنم بیاین دیشب تا 12 شب کلی تدارک دیدم خرید کردم امروز زنگ زدم میگه نمیایم میایم دنبالت بریم بیرون گفتم منم نمیام

هرسری به شوهرم میگم برو خرید کن بنده خدا چقد خرید میکنه بازم نمیان به خدا دارم از خجالت میمیرم شب دوباره چه جوری بگم نیومدن خورش درست کردم پاناکوتا درست کردم طالبی رنده کردم   

یه مدت تو دعوتشون نکن خودشون صداشون در میاد بلند میشن میان تو اصلا اصرار نکن. خودتم اذیت نکن چیزی نی ...

خانواده انقد سنگدل میخوام به شوهرم بگم مردم نذار بیان سرقبرم

خب حرف تو دلت نگه ندار زنگ بزن همینا رو به مامان بابات بگو شایدم توقع دارن شوهرت دعوت کنه یا پیش قد ...

ده دفعه پیش قدم شده تو دوران عقد باز بهش بی احترامی کردن اونم اگه زنگ بزنه اشتی نمیکنن انقد لجباز و کینه ان 10 سال با دایییم قهر نمیره خونش الان رو تخت بیمارستان داره میمیره پاشده رفته

من رفتم تاپیک قبلیات وخوندم

عزیزم چقد کینه این😐

منوشوهرم همدیگرومیخواستیم

چون من یبارازدواج‌کرده بودم همسرم مجردبود

جفت خانوادها نمیزاشتن راضی نبودن

بعدا دیگ ما بزور و اینا بهم رسیدیم

ولی دیدیم دخالت اینامیکنن

بعدش اومدیم ی شهردیگ خانوادهامون تهرانن

ولی باهامون خوبن

میان خونمون ماهی یبار ومیان جف خانوادها

میدونم یادیر یازود یه روز میشم مامان حدیث 
2706