2737
2734
عنوان

بهترین کاربر سایت

651 بازدید | 60 پست
سلام . تا این لحظه ی کاربر خوب و فهمیده تو سایت خیلی بمن لطف داشته اسمش ماریان هستش . دوستان زیادی لطف داشتن که اسمشون یادم نیست و ماریان رو چون اخرین نفر توی تایپیکام لازم دونستم معرفیشون کنم . خیلی فهمیده . بادرک . باشعور . خانم ماریان . دوستان اگر آرامش فکری میخواین با ایشون مطرح کنید .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بعضی ها واقعا حرفاشون ادمو‌اروم میکنه منم دیشب از دوستان انرزی مثبت گرفتم و با خیال راحت خوابیدم
دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
2740
به نظر من کلن نباید تحت تاثیر حرفای دیگران بود
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»
یعنی نباید تحت تاثیر حرف خوب یا بد دیگران بود
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»
2706