2733
2734
عنوان

جراحی دیسک کمر

157 بازدید | 9 پست

سلام دوستان کسی جراحی دیسک کمر انجام داده سه روزه عمل کردم، کلی سوال دارم، میشه لطفا کمک کنید

برای همسایت نور آرزو کن قطعا حوالی تو هم روشن خواهد شد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم در چه حد بود دردت؟ نمیشد با استراحت خوب بشی؟

نه دو ماه استراحت کردم فقط شبانه روز گریه میکردم... آخر مجبور شدم جراحی باز کنم

2728
الان شما عمل کردین چطوری بود درد دارین عمل باز انجام دادین یا تزریق بود میتونید راه برین

فردای عمل باز گفتن باید راه بری تا مرخص بشی.. خودمم باور نمیشد با کمک ولی تونستم راه برم... راه رفتنش راحتتر بود از تو رختخواب این دنده اون دنده شدن

بابام 

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
بابام 

کی عمل کردند... چند وقت طول کشید حالشون بهتر بشه... کی ادم میتونه بره سر روال زندگیش از تو رختخواب در بیاد؟ 

کی عمل کردند... چند وقت طول کشید حالشون بهتر بشه... کی ادم میتونه بره سر روال زندگیش از تو رختخواب د ...

قبل عید عمل کرد ولی هنوز سرکار نمیتونه بره

بچه‌نمیتونه بغل کنه 

با اینکه عملش خوب بود

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
2738
قبل عید عمل کرد ولی هنوز سرکار نمیتونه بره بچه‌نمیتونه بغل کنه  با اینکه عملش خوب بود

وای جه بد... پس درمانش طولانیه